אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה הציבה תאורת הרתעה בצירים ראשיים

מיקומי התאורה נבחרו במקומות מועדים לפורענות נהגים
13/02/2018
עיריית הרצליה הציבה תאורת הרתעה בצירים ראשיים (הגדל)
 

בשבוע שעבר הוצבו בהרצליה מתקני תאורה מרצדת בצבעי כחול ואדום, המתריעים על נוכחות ניידות משטרה באזור במטרה להפחית את מהירות הנסיעה למען בטיחות הולכי הרגל והנהגים.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

נהגים שנסעו בשבועות האחרונים לאורך עורקי תנועה מרכזיים בעיר, בהם בין היתר שבעת הכוכבים והבריגדה היהודית, אכן האטו את מהירות נסיעתם לאחר שזיהו, כבר ממרחקים, תאורה מרצדת בצבעי הזיהוי של משטרת ישראל שהותקנה בצדי הדרך.

מדובר בשיתוף פעולה בין עיריית הרצליה, אגף הביטחון והסדר הציבורי ותחנת גלילות במשטרת ישראל כאשר מיקומי התאורה נבחרו במקומות מועדים לפורענות, שבהם נהגים נוטים להאיץ מעבר למהירות המותרת.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון, אמר "נסיעה במהירות הגבוהה מהמותר, במיוחד בכבישים מרכזיים וסואנים, היא אחד הגורמים המרכזיים לתאונות דרכים. אנו פועלים במגוון אמצעים על מנת להגביר את הבטיחות בכבישים ומתקני התאורה הם חלק מכך".

מ"מ וסגנית ראש העירייה מחזיקת תיק התחבורה מאיה כץ, ציינה, כי "אנו מייחסים חשיבות רבה לאכיפת עבירות תנועה המסכנות את משתמשי הדרך ונפעל בכל הכלים העומדים לרשותנו, הגלויים והסמויים, על מנת להמשיך לצמצם באופן דרסטי את מספר תאונות הדרכים".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, הוסיף "הפעילות הזו מצטרפת למגוון מהלכים שעיריית הרצליה מבצעת ברחבי העיר במטרה להגביר את הבטיחות בכבישים וכפועל יוצא מכך להפחית את תאונות הדרכים".

  


 

בתמונה: מתקן תאורה מרצדת בהרצליה.
צילום: עיריית הרצליה.

 

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525