אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

אות הצטיינות למנהל אגף התקשוב מערכות מידע בעיריית הרצליה

הזכייה היא מטעם פורום "אנשים ומחשבים", המהווה פורום מקצועי לקהילת המיחשוב בארץ
18/02/2018
אות הצטיינות למנהל אגף התקשוב מערכות מידע בעיריית הרצליה (הגדל)
 

הישג לעיריית הרצליה: מנהל אגף התקשוב ומערכות מידע, אמיר זיו, זכה באות הצטיינות לשנת 2017 מטעם פורום "אנשים ומחשבים", שהינו פורום מקצועי לקהילת המיחשוב בארץ.


 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

אגף התקשוב ומערכות מידע מופקד על ציוד המחשוב, תקשורת הנתונים והטלפוניה באגפי העירייה, גופי הסמך ומוסדות החינוך והתרבות העירוניים וכן על מערך מצלמות האבטחה במרחב העירוני.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון הביע הערכה להישג ואמר "הזכייה היא ביטוי ליכולות הגבוהות של ראש אגף המיחשוב ושל כל צוות העובדים, יחד עם הרוח הארגונית בעירייה המעודדת מצוינות, מקצועיות ומסירות במטרה לתת לתושבי העיר את מיטב השירותים באופן היעיל והמתקדם ביותר".

 

אות ההצטיינות היא אמנם אישית, אך כפי שזיו מבהיר "אני רואה בה ביטוי להצטיינות ארגונית ואגפית, שכן ללא התמיכה והרוח הגבית של ראש העירייה מר משה פדלון ומנכ"ל העירייה, מר יהודה בן עזרא וללא האיכות האנושית והמקצועית והמרקם החברתי של אנשי האגף, לא ניתן היה לקדם ולהתקדם בכל כך הרבה תחומים ורובדי עשייה".

 

באילו נושאים מרכזיים טיפל האגף, לצד העבודה השוטפת?
אמיר זיו: "מדובר בפרויקטים ובמהלכים הן תשתיתיים והן ביישומים כפתרונות לצרכים השונים. העמדת תשתיות ופיתוח מערכות לשיפור האינטגרציה והדו שיח בתוך הארגון, פיתוח מערכות מקוונות לשיפור השירות לציבור, מיחשוב, הטמעת מערכות חדשות במחלקות העירייה ועוד. כל זה נעשה בצד התמיכה במערכות הקיימות, תחזוקה מונעת ושוטפת, רכש ציוד ושדרוגים, כך שזמינות המערכות הינה גבוהה ביותר". 

 

לפני כחצי שנה עברו אגפי העירייה לבניין מרכזי אחד בשער העיר, במה זה היה כרוך מבחינת אגף התקשוב?
אמיר זיו:
"המעבר לבניין העירייה החדש כלל מבחינתנו את הכנת הבניין בכל הקשור למחשוב, תקשורת, טלפוניה, מערכות מתח נמוך, אבטחה ומולטימדיה מתקדמת. במסגרת המעבר, גם העתקנו את חוות השרתים הארגוניים לחדר שרתים מתקדם ומרווח. לשמחתי, בסופו של דבר המעבר בוצע באופן חלק ועם אפס תקלות".

 

מה אתה יכול לספר על פרויקטים שנמצאים כיום בתהליכי ביצוע?
אמיר זיו:
"אנחנו נמצאים בעיצומם של מספר פרויקטים מרכזיים, שנמצאים בשלבים שונים לקראת יישום. הפרויקט המרכזי וגולת הכותרת הוא פרויקט 'עיר חכמה' לקידום השירותים, הביטחון ואיכות החיים בעיר, תוך כדי התייעלות בתפעול השוטף ע"י ניצול טכנולוגיות מתקדמות; פיתוח מערכת מופ"ת לניהול משימות, פניות תושבים וניהול תהליכים, שתחובר למערכות השליטה ובקרה של העיר החכמה במרכז השליטה העירוני (משל"ט) 365Office - פלטפורמת למידה שיתופית, אחידה ומאובטחת עבור תלמידי הרצליה בשיתוף אגף החינוך, אגף מערכות מידע וחב' מיקרוסופט; שימוש במערכות חדשניות ומתקדמות מבוססות כלי GIS, לבקרת ניקיון רחובות, סקרים, שיתוף הציבור בעדכון תכנית המתאר ועוד. מיכון תהליך הרכש לשיפור הבקרה ולצמצום משך הזמן להפקת הזמנה ועוד".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "ברכות לאמיר זיו ולכל עובדי אגף התקשוב ומערכות מידע. עובדינו הם הנכס החשוב ביותר ועיריית הרצליה פועלת כל הזמן על מנת לטפח ולקדם את המצוינות בעבודה למען התושבים ולשיפור איכות החיים בעיר". 
  


 

בתמונה: אמיר זיו ועובדי אגף התקשוב ומערכות מידע עם תעודת ההצטיינות.
צילום: עיריית הרצליה.


 

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525