אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני              תוכנית מתאר - המפגש הקרוב 

עיריית הרצליה החלה בביצע פעולות להגברת הבטיחות ברח' הרב קוק

27/02/2018
עיריית הרצליה החלה בביצע פעולות להגברת הבטיחות ברח' הרב קוק (הגדל)
 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון ומ"מ וסגנית ראש העירייה מאיה כץ גיבשו תכנית עם גורמי התחבורה המקצועיים בעירייה בשיתוף נציגי תחנת גלילות, בראשות סנ"צ יצחק מנשי, הכוללת בין השאר התקנת אמצעי בטיחות ברחוב ותגבור האכיפה על נהגים העוברים את מהירות הנסיעה המותרת. התוכנית כבר אושרה על ידי ועדת התנועה העירונית.

 

בשלב זה כבר הותקנו תמרורים למתן זכות קדימה להולכי רגל במעבר החצייה ועמודים "סלחניים" (מתקפלים) כאמצעי בטיחות בצידי הדרך, שהוכחו כמי שתורמים לירידה במספר הנפגעים ובהקטנת חומרת התאונות.


 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

כמו כן, הותקנו "עיני חתול" שנועדו להדגיש את פסי ההאטה, במיוחד בשעות הלילה, וזאת, על מנת לסייע לנהגים להבחין בפס ההאטה בעוד מועד ולהאט. בנוסף, נבחנת אפשרות להציב רמזור להולכי רגל והוספת פסי האטה לאורך הרחוב.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "אנו פועלים בשילוב ידיים עם כל הגורמים המקצועיים במטרה להביא להפחתת הפקקים ועומסי התנועה ברח' הרב קוק, המהווה עורק תחבורה ראשי המנקז אליו כלי רכב רבים. בה בעת אנו נוקטים במגוון פעולות ואמצעים טכנולוגיים על מנת לשפר עוד יותר את הבטיחות של הולכי הרגל והנהגים".

 

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מחזיקת תיק התחבורה, מאיה כץ, אמרה "המאבק בתאונות הדרכים עומד בראש סדר העדיפויות העירוני ואנו פועלים, בשיתוף גורמי המשטרה והאכיפה, כדי להמשיך בצמצום מספר הנפגעים בתאונות הדרכים, אך אלה אינם מהווים תחליף לאחריות האישית של הנהגים ומשתמשי הדרך".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "נושא הבטיחות בדרכים של תושבי העיר עומד בראש נעיינינו והעירייה מפעילה תכניות רבות על מנת להפחית את מספר התאונות והפגיעות, וכן להגביר את המודעות והזהירות של נהגים והולכי רגל כאחד". 
 


בתמונה: עמודים מתקפלים ברח' הרב קוק.
צילום: עיריית הרצליה.

 

 

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525