אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

קבוצת הרובוטיקה של יד גיורא תייצג את ישראל בתחרות ה-F.L.L

התחרות תתקיים באסטוניה ב-6 ביוני
27/02/2018
קבוצת הרובוטיקה של יד גיורא תייצג את ישראל בתחרות ה-F.L.L (הגדל)
 

קבוצת הרובוטיקה של חטיבת הביניים יד גיורא העפילה לגמר תחרות הרובוטיקה מטעם ה F.L.L ותייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית שתתקיים באסטוניה ב-6 ביוני.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

התחרות הארצית התקיימה בסוף השבוע שעבר ובה התחרו ארבע קבוצות מחטיבת "יד גיורא". תלמידי שכבה ח', קבוצה 475 - H2WIN הפגינו יכולות מרשימות בפיתוח יצירתי של רובוט, לצד מחקר מקורי ויצירתי העוסק בבעיית בזבוז המים בהדחת אסלות. חברי הקבוצה פיתחו את ה"אסכנית", אסלה חסכנית, כשהפתרון שהוצע על ידם הוא משקל אשר שוקל את מסת הצרכים ולפיו יורדת כמות המים המתאימה להדחה. כל זאת לצד עבודת צוות מרשימה ותרומה לקהילה. כל אלו זיכו אותם, זו השנה השלישית, בכרטיס הכניסה לגמר היוקרתי.

קבוצה נוספת משכבת ח', #677, זכתה אף היא בפרס מכובד - מקום השני בקטגוריה של תכנות הרובוט.

ראש העיר משה פדלון בירך על הזכייה ואמר "ההישגים המרשימים של תלמידי העיר הם העדות הטובה ביותר להשקעה המסיבית שלנו בחינוך על כל היבטיו, תוך שימת דגש מיוחד על נושאי מדעים ומתמטיקה, על מנת לצייד את הדור הבא שלנו במיטב הכלים בהתמודדות עם אתגרי העתיד".

 

סגנית ראש העיר איה פרישקולניק אמרה "הזכייה הינה ציון לשבח למערכת החינוך של הרצליה, שהינה מהמובילות בישראל. ההשקעה העצומה שלנו בחינוך נותנת פרי והתלמידים שלנו עושים חיל בארץ וגם בחו"ל".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "ההצלחה המרשימה של תלמידי יד גיורא היא ביטוי לערכי המצוינות וההישגיות שהם סופגים במערכת החינוך המצוינת שלנו, יחד עם תכניות לימוד חדשניות ומאתגרות ואווירה בית ספרית מקדמת ומטפחת".
 


בתמונה: קבוצת הרובוטיקה המנצחת של יד גיורא.
 

 

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525