אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

ליווי תלמידי חטיבות ביניים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז

החל משנת הלימודים הבאה תפעיל העירייה תכנית חדשה לליווי תלמידים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז בחטיבות הביניים
14/03/2018
ליווי תלמידי חטיבות ביניים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז (הגדל)
 

החל משנת הלימודים תשע"ט תפעיל הרצליה תכנית חדשה לליווי תלמידים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז בחטיבות הביניים. יישום התכנית מתאפשר הודות להקצאה תקציבית גדולה של משרד החינוך.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 
מדובר בתלמידים שאותרו על ידי בית הספר וייהנו מסיוע וליווי מקצועי לאורך כיתות ז'-ט'. חשוב לציין כי ימומנו אבחונים לתלמידים המתקשים לצורך קביעת זכאותם להתאמות בדרכי ההיבחנות בבחינות הבגרות.

הבשורה היא שתינתן הקצאה דיפרנציאלית למימון אבחונים בהתאם למצב הסוציו-אקונומי של התלמיד. המשמעות היא שמשפחות עשויות לחסוך 1,000-4,000ש"ח. האבחונים יתקיימו במרכזי השירותים הפסיכולוגיים חינוכיים.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון "אני שמח שתלמידים מתקשים יוכלו סוף סוף ליהנות מאבחון מתאים וליווי מקצועי מעמיק, שיאפשר להם להתקדם ולהגיע להישגים בצורה שוויונית. אני שמח שמשרד החינוך רואה בעיר הרצליה שותף רציני ואחראי בהובלת תהליכים משותפים בתחומי החינוך".

 

סגנית ראש עיריית הרצליה הממונה על החינוך איה פרישקולניק "זוהי בשורה חשובה לתלמידי העיר ולמערכת החינוך העירונית, הפועלת לאורך כל הדרך במגוון אמצעים וכלים על מנת לצייד את התלמידים במיטב הכלים שעוזרים לנו לקדם, לשלב ולהעצים אותם". 

 

 

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525