אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

פרלמנט הילדים בהרצליה בעד חוף נקי

28/05/2018
פרלמנט הילדים בהרצליה בעד חוף נקי (הגדל)

 

כ-80 חברי פרלמנט הילדים של הרצליה, תלמידי כיתות ד'-ו' בכל בתי הספר היסודיים בעיר, יצאו ביום חמישי שעבר לחוף הים בעיר לפעילות סביבתית במסגרת קמפיין "שמירה על החופים", שנערך בשיתוף עיריית הרצליה, היחידה לאיכות הסביבה.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

לפעילות בחוף קדם סקר שחברי הפרלמנט ערכו בקרב ילדים בני גילם ובו ביקשו להבין את העדפותיהם וצרכיהם בכל הקשור לפעילות בחופי הים, וכן לדעת איזו היא הפעילות הטובה ביותר להעלאת המודעות לשמירה על החופים, ונמצא כי הסברה ויציאה לשטח הן הדרכים היעילות ביותר.

 

לפני כן, במהלך השנה פגשו התלמידים מספר פעמים את ראש העיר משה פדלון, המכהן גם כיו"ר פורום רשויות החוף, ויחד הם יצרו קמפיין המבקש מילדי העיר לסייע בשמירה על חופי העיר.

 

ראש העיר גם הגיע ביום חמישי לחוף ויחד עם חברי הפרלמנט הם השיקו את מסע ההסברה שבו הילדים אספו אשפה, עברו בקרב המתרחצים והסבירו להם את חשיבות השמירה על ניקיון החוף וחילקו להם שקית איסוף אשפה אישית.

 

בכך לא הסתיים מסע ההסברה שכן הילדים יצרו סרטון קצר הממחיש את חשיבות השמירה על החופים והוא יוצג בפני התלמידים בכל בתי הספר היסודיים.

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה רואה בחברי פרלמנט הילדים מנהיגים המובילים פעילות סביבתית החשובה לעיר ולתושבים. מבצע זה מצטרף לקמפיינים סביבתיים נוספים, כגון "חוף נקי", "עיר ללא פלסטיק", "ארץ נקייה - אין זו אגדה", הנערכים בעיר כחלק ממאמץ עירוני מתמשך".
  


 

בתמונה: ילדי פרלמנט הילדים בפעילות ניקיון בחופי הרצליה.
צילום: עיריית הרצליה.
  

 

 

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525