אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

שלושה בתי ספר הרשימו בידע רב וזכו במקום הראשון בחידון הרצליה

22/05/2018
שלושה בתי ספר הרשימו בידע רב וזכו במקום הראשון בחידון הרצליה (הגדל)

 

הישג מרשים בחידון הרצליה השנתי "מכורה שלי", שנערך ביום חמישי האחרון והתמקד בתולדות מדינת ישראל מאז הקמתה, לרגל ציון 70 שנים למדינה: נציגי שלושה בתי-ספר, אילנות, אלון ולב-טוב, ענו בצורה מלאה על כל השאלות שהוצגו בפניהם ואחר כך התמודדו בהצלחה גם בסבב של שאלות שוברות שוויון, כך שכל השלושה זכו יחד במקום הראשון כשהם צוברים את מלוא הנקודות.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

החידון מיועד לתלמידי כיתות ה'-ו' מכל בתי-הספר היסודיים בהרצליה, כאשר לאורך שנת הלימודים התקיים בבתי-הספר תהליך למידה מגוון וחוויתי המבוסס על מידע במצגת שפורסמה בפורטל החינוכי.

 

ההכנה לקראת החידון והחידון עצמו, חשפו את התלמידים לאירועים משמעותיים לאורך שנות קיומה של המדינה, כמו כן הם למדו על נשיאי המדינה וראשי הממשלה, כמו גם על יוצרות ויוצרים, מדעניות ומדענים מובילים, ספורטאיות וספורטאים, יוזמות, המצאות, פיתוחים ועוד. בנוסף, הם למדו על חבלי ארץ ויישובים לאורכה ולרוחבה של הארץ.

 

לאחר תהליכי מיון נבחרו התלמידים שייצגו את בית ספרם בחידון, המהווה את שלב הסיום של תהליך הלמידה. תלמידים אלה המשיכו להעמיק בלמידת הנושא דבר שבא לביטוי בידע הרב שהם הפגינו בחידון ובתוצאות המרשימות שהשיגו. את המקום הראשון חולקים שלושה בתי ספר שגברו בפער קטן על עוד מספר בתי-ספר.

 

שלושת בתי-הספר הזוכים במלוא הנקודות, זכו בפרס כספי, 3,000 ₪ כל אחד, בגביע בית-ספרי ובמדליות זהב אישיות לכל אחד מהתלמידים הזוכים. את הפרסים העניקו ראש העירייה וראשי מערכת החינוך בעיר לתלמידים ולמנהלות בתי הספר.

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "הידע והבקיאות של התלמידים מעוררים גאווה והערכה לרצון שלהם לדעת על קורות המדינה והנכונות שלהם להשקיע וללמוד על כך בצורה מעמיקה". 

 


 

בתמונה: בתי הספר הזוכים בתום החידון.
צילום: דוברות עיריית הרצליה.
  

 

 

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525