אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

אמנות - עכשיו!

הערכה מצוינת למוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית ע"י ועדת איכות מוזיאונים מטעם משרד התרבות
12/06/2018
אמנות - עכשיו! (הגדל)

 

מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית הנו מוזיאון מוביל הפועל על פי סטנדרטים מקצועיים גבוהים שזכו לאחרונה להכרה נוספת: ועדת איכות מוזיאונים מטעם משרד התרבות למוזיאון, שסיירה במקום לאחרונה, העניקה לו הערכה מצוינת בהתייחסה לרמה הגבוהה של התערוכות המוצגות, ההדרכות ואירועי העיון. דגש מיוחד ניתן בדו"ח לפעילות הקהילתית הענפה הנערכת במוזיאון בהובלת אגף החינוך, מוז"ה.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

כך למשל, הקיץ זו השנה השלישית שבמוזיאון משיקים, בשיתוף מחלקת התרבות של עיריית הרצליה ומרכז אגדה לגיל הרך, את "פיקניק אמנות": סדרת אירועי קיץ יצירתיים המתקיימים חינם לכל המשפחה, בגן הפסלים של המוזיאון, בימי חמישי אחה"צ. במסגרת זו יתקיים בכל שבוע באמפיתאטרון של המוזיאון אירוע אמנותי בנושא נבחר, שיתמקד ביצירה אישית ומשותפת ויכלול מופעי מוזיקה, תיאטרון, מחול, קרקס ועוד.

 

מוז"ה מפעילה השנה גם קייטנות קיץ איכותיות במגוון נושאי אמנות ויצירה באמצעי מדיה שונים - הדפס, ציור, צילום ופיסול.

 

קיץ עשיר במיוחד מתוכנן השנה עם מגוון מרתק של תערוכות חדשות באוצרות ראשית של ד"ר איה לוריא, מנהלת המוזיאון, שבהן יציגו שורה של אמנים ישראלים ובינלאומיים מובילים. הפתיחה תהיה ב- 23.6 במעמד שגרירת צרפת בישראל, גב' הלן לה גל.

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, המשמש יו"ר ועד מנהל המוזיאון, אמר "ההערכה הגבוהה למוזיאון משקפת את העשייה התרבותית והחינוכית המקצועית והאיכותית שמתקיימת בו לאורך כל השנה והפכה את המקום למרכז תרבותי פופולרי עבור מגוון קהלים וגילאים".

 

פרטים מלאים על האירועים באתר המוזיאון ובמוז"ה.

 


 

תמונה מאחת התערוכות האחרונות במוזיאון.
צילום: אסף ברנר למוזיאון הרצליה.

 

 

 

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525