אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

כשהקתדרה פוגשת את TED

בוקר של טעימות משולחן העבודה של קתדרה הרצליה * יום שישי, 29.6, 10:00
18/06/2018
כשהקתדרה פוגשת את TED (הגדל)

 

"קתדרה הרצליה" ממשיכה להתחדש ולגוון, ולקראת השנה הבאה מציעה מבט מקרוב על כמה מההרצאות והמרצים שישתתפו בה. ביום שישי, ה-29.6, אפשר יהיה לקבל טעימות מסקרנות של כמה מהנושאים והמרצים שיופיעו בשנה הבאה עם הרצאות שייערכו בסגנון TED, ויעסקו בתחומי האמנות, האקטואליה ותרבות הפנאי.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

כזו למשל היא "הזירה" - דיון מעמיק, בשאלות הנוגעות לקיום היומיומי בישראל בהנחייתו של העיתונאי ומגיש הטלוויזיה אטליה שומפלבי; "נראוּת משנה מציאות" - איזון בין האמת הפנימית לזו הנראית בחוץ בהנחייתה של סיגל הורנפלד, מעצבת שינויים; "מעצבים בגלריה" - קוקטייל צבעוני מעולם העיצוב והאמנות בהנחייתו של מעצב ויוצר פרטי אמנות מפלסטיקה ירון אליאסי; "ליהנות מהדרך" - קורס אופני שטח בהנחייתו של מורה הדרך ומוביל קבוצות האופניים חיים בועז; "אמנות אוצרת נשימה" - היכרות עם אמנות עכשווית מזווית אחרת בהנחייתה של מנהלת מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית והאוצרת הראשית ד"ר איה לוריא.

 

כזכור, לאחרונה ערכו בקתדרה הרצליה סקר לבדיקת הצרכים ושביעות הרצון של המשתתפים בקורסים ובסדנאות, ולאור הנתונים שהתקבלו החליטו להוסיף ולגוון בתחומים שלגביהם הובעה התעניינות. בין הנושאים החדשים הנוספים שיעלו בשנה הקרובה "רגעי קסם של המוזיקה" בהנחיית השדר גדי לבנה, "חזרנו אל שבילי ארצנו", סדרה בשיתוף בית ראשונים, שתעלה נושאים וסיפורים מרתקים מההיסטוריה של א"י והרצליה ועוד.

 

מנכ"ל עיריית הרצליה, יהודה בן עזרא, מציין כי "נוסף על ההקפדה בבחירת הנושאים והמרצים, קתדרה הרצליה דואגת להיות עם היד על הדופק ולהביא לתושבי העיר מגוון עשיר, איכותי ועדכני של הרצאות ופעילויות עם מרצים מהשורה הראשונה בתחומם להנאת המשתתפים".


 

לצפייה בחוברת הדיגיטלית לשנת תשע"ט (2018-19) 

 

 

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525