אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

50 ילדים באליפות הרצליה הראשונה בשחמט לילדי הגנים

צל"ש מיוחד מגיע לגן אמירים ששלח לתחרות 25 ילדים
3/07/2018
50 ילדים באליפות הרצליה הראשונה בשחמט לילדי הגנים (הגדל)

 ‏

מספר שיא של 50 ילדים השתתפו ביום שני השבוע באליפות הרצליה הראשונה לילדי הגנים כשהם מפגינים יכולת מרשימה, התלהבות ורוח ספורטיבית. הילדים הנרגשים, מלווים בהוריהם, שיחקו במשך שעתיים רצופות במועדון השחמט בעיר ובסיום האליפות הוכרזו שמות הזוכים.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

היה זה סיומו של פרויקט חדשני, פרי יוזמה של ראש העיר משה פדלון - לימוד שחמט כבר בגן הילדים. הפרויקט בוצע ע"י מדריכי השחמט של המועדון בשיתוף המחלקה לגיל הרך של עיריית הרצליה ומחלקת הספורט העירונית. בשנת הלימודים הקרובה ילמדו כבר שחמט ב-20 גנים בעיר.

 

צל"ש מיוחד מגיע לגן אמירים ששלח לתחרות 25 ילדים, וכמובן לכל 50 הילדים שהשתתפו באליפות ויצאו כולם מנצחים עם מדליית שחמט של המועדון.

 

במקומות 1-4 עם 3.5 נקודות כ"א זכו אלון שחם ולביא ברינקר מגן אמירים, אביב שמואלי מגן אגוז ורועי חיימוביץ. במקומות 5-10 עם 3 נקודות כ"א זכו איתי וסלי, רוני שילה, נועה וסלי ונועה מלכה מגן אמירים, אשכר ברזילי מגן אגוז, עומרי לוין מגן ציפורן ועופרי כורם מגן הדר.

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מציין כי "המספר הגבוה של הילדים שהשתתפו באליפות וההתלהבות שבה הם שיחקו מעודדים אותנו להמשיך בפרויקט שתורם לפיתוח החשיבה היצירתית ולהקניית ערכים כבר בגיל צעיר".

 


 

בתמונה: ילדי הגנים באליפות הרצליה בשחמט.
צילום: עיריית הרצליה.
 

 

 

 

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525