אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה נערכת לפתיחת שנת הלימודים תשע"ט

ראשי העירייה ערכו סיור מקיף במוסדות החינוך בעיר, ועמדו מקרוב על מידת המוכנות שלהם
28/08/2018
עיריית הרצליה נערכת לפתיחת שנת הלימודים תשע"ט (הגדל)

 ‏
לקראת פתיחת שנת הלימודים, ערכה הנהלת העירייה סיור מקיף במוסדות החינוך בעיר, בגני ילדים ובבתי ספר, ועמדה מקרוב על מידת המוכנות שלהם לקראת פתיחת שנת הלימודים שתחל ביום ראשון הקרוב, 2 בספטמבר.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

צוותים של עובדי אגפי החינוך, תב"ל ושאיפ"ה עושים בחודשים האחרונים לילות כימים על מנת להשלים בצורה המקצועית והמיטבית ביותר את העבודות הרבות שבוצעו במוסדות חינוך רבים בעיר הן מבחינת שדרוג ומתיחת פנים של התשתיות, המתקנים ומרחבי הלמידה והן בהתקנת ציוד, ריהוט ומערכות מחשבים חדשים, כל זאת בהשקעה כוללת של 75 מיליוני ש"ח.
מדובר בין השאר בצביעה של 50 גני ילדים, בניית תקרות אקוסטיות ותאורת לדים בעשרה גנים, צביעה של 5 בתי ספר, התקנת הצללות ושדרוג חצרות בבתי ספר. בתחום הנגישות - נבנה פיר מעלית והוכנו שירותים לילדים עם מוגבלות בשלושה בתי ספר.

 

בבי"ס בר-אילן נערך שיפוץ יסודי מהמסד ועד הטפחות כולל תוספת 6 כיתות לימוד ובניית אולם ספורט.

 

בתיכון ראשונים בוצע שלב ראשון במסגרת תכנית שיפוץ יסודית במסגרתה הוכשרו 6 כיתות לימוד ונערכו עבודות שיפוץ וחידוש בשני אגפים.

 

במהלך הקיץ גם הסתיימה בנייתן של 11 כיתות גן בשלושה מתחמים - שניים בגליל ים ואחד בצמוד לבי"ס נבון בהרצליה הירוקה.

 

בנוסף, עיריית הרצליה מקדמת שתי תכניות נוספות הנמצאות בתהליך תכנון: בניית מעבדת רובוטיקה בתיכון הנדסאים ושיפוץ של בי"ס מפתן ארז.

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "אני מלא הערכה לעבודה המקצועית והמסורה של עובדי העירייה הפועלים שעות ארוכות מדי יום על מנת שילדי העיר ייהנו מחווית למידה אסתטית ונעימה. לילדי הרצליה אני מאחל שנת לימודים טובה, מעשירה ומלאה בחוויות".

 


 

תמונות מהסיור.
צילום: דוברות עיריית הרצליה. 

  

 

  

""

 

"" 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525