אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

עיריית הרצליה תציג לציבור 3 כיווני פיתוח לתכנון עתידי של העיר

מדובר בשלב הבא של שיתוף הציבור בתכנית המתאר
29/08/2018
עיריית הרצליה תציג לציבור 3 כיווני פיתוח לתכנון עתידי של העיר (הגדל)

 ‏
החל מה-5 בספטמבר תציג עיריית הרצליה בפני הציבור שלושה כיווני פיתוח לתכנית המתאר. זהו שלב נוסף בתהליך שיתוף הציבור שיזמה העירייה, והוא בא לאחר סדרת המפגשים עם תושבים בהם הם העלו רעיונות והצעות לגבי האופן שבו הם רוצים לראות את התפתחות העיר בעתיד, במגוון היבטים.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

שלושת כיווני הפיתוח כוללים עקרונות ודגשים ברוח ההצעות והרעיונות שהועלו במפגשים הללו.

 

בין העקרונות התכנוניים המרכזיים שעלו במפגשים היו התאמת גובה הבנייה למאפיינים המקומיים; איתור פתרונות תחבורתיים לחיבורי היציאה והכניסה לשכונות; חיזוק ופיתוח מערך שבילי אופניים תוך יצירת קישורים בין השכונות בעיר ומחוצה לה; יישום עקרון עירוב שימושים במרכזי השכונות ובאזורי התיירות; פיתוח וטיפוח הצביון התיירותי של העיר.

 

העקרונות המשותפים לכל כיווני הפיתוח הם פיתוח אזורי התעסוקה והמסחר; פיתוח אחראי ומידתי, המותנה בהתאמת תשתיות לאומיות; שמירה על רצועת החוף; שמירה, טיפוח ופיתוח השטחים הירוקים; התאמת התכנית לתחזית פיתוחה של העיר; שמירה על המבנים לשימור וערכי המורשת של העיר; חיזוק ופיתוח מערך שבילי האופניים העירוני תוך קישורים בין השכונות בעיר ומחוצה לה; יישום עקרון עירוב שימושים במרכזי השכונות ובאזורי התיירות; פיתוח וטיפוח הצביון התיירותי של העיר.

 

הכיוונים יוצגו באתר האינטרנט של העירייה, בפלטפורמה ייעודית וידידותית, וכבר בתחילת ספטמבר תתקיים סדרת מפגשים עם הציבור להצגת הכיוונים השונים.

 

ניתן יהיה לקבל את המידע המלא על כיווני הפיתוח לתכנית המתאר באחת משתי דרכים: השתתפות במפגשי הציבור ומילוי טפסי התייחסויות, או השתתפות באמצעות אפליקציית שיתוף הציבור. בסופו של התהליך תעובד חלופה חדשה לתכנית המתאר המשלבת את מרב היתרונות מתוך שלושת הכיוונים שהוצגו.

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה רואה חשיבות רבה בהשתתפות הערה של הציבור, כשהחלופות המוצגות נותנות ביטוי לרצונות ולהערות שעלו במפגשים הללו. זהו תהליך ארוך ומורכב התורם רבות לדרך שבה אנחנו בונים את עתידה של העיר".

 כל הפרטים על כיווני הפיתוח ותאריכי הצגתם - מתפרסמים באתר העירוני.
 

 

 

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525