אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

ממשיכים להוביל באיכות הניהול הכלכלי

גם השנה עיריית הרצליה קיבלה את דירוג ilAAA על איתנות ויציבות כלכלית
12/09/2018
ממשיכים להוביל באיכות הניהול הכלכלי (הגדל)

 ‏
עיריית הרצליה ממשיכה לשמור גם השנה על מעמדה כרשות בעלת האיתנות והיציבות הפיננסית הגבוהה ביותר שיש בישראל: חברת הדירוג standard&poor's maalot חזרה והעניקה לעירייה גם השנה את דירוג האשראי הגבוה ביותר - AAA il ובכך מציבה אותה בפסגת התאגידים החזקים בישראל. חברת S & P היא מחברות הדירוג המובילות בעולם לדירוג פיננסי של ישויות כלכליות.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

בשיקולים העיקריים לדירוג נכתב כי "אשרור הדירוג של עיריית הרצליה משקף את דעתנו על מאפייני הדירוג הפנימיים החזקים של העיר. אלו כוללים את הכלכלה העירונית האיתנה והניהול הפיננסי הזהיר, ואת הביצועים הפיננסיים החזקים הנתמכים בהם".

 

עוד נכתב "תחזית הדירוג היציבה משקפת את דעתנו כי ההנהלה הפיננסית של עיריית הרצליה תישאר מחויבת למדיניות הניהול הפיננסי השמרנית שלה הכוללת, בנוסף לניהול השקול של התקציב התפעולי, גם כיסוי מרבית ההוצאות בתקציב ההון באמצעות הכנסות מקבילות ובכך תשמר את נטל החוב הנמוך ועמדת הנזילות המבוססת".

 

מדובר בהישג משמעותי, ברמה הארצית, המהווה פועל יוצא של ניהול כלכלי נכון, תיעדוף השקעות ובעיקר - תפקוד עירוני יעיל ואפקטיבי.

 

הדירוג הכלכלי הגבוה מאפשר לעירייה להמשיך ולהעניק לתושבי העיר את השירותים העירוניים הטובים ביותר בכל תחומי החיים: החינוך, התרבות, הניקיון, הרווחה, הבינוי, התשתיות ועוד.

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, אמר: "עיריית הרצליה והעומד בראשה הוכיחו כי גם עם ההשקעות העירוניות הרבות, בעיקר בתחומי החינוך, התרבות, הרווחה והמרחב הציבורי, אנו זוכים לדירוג כל כך גבוה. מלוא ההערכה לגזבר העירייה, לעובדי המינהל הכספי וכמובן לכל המנהלים והעובדים בעיריית הרצליה".

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525