אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

עיריית הרצליה מצינת את יום הבינ"ל נגד אלימות כלפי נשים

תערוכת כרזות בנושא ברחבת הכניסה של בניין העירייה, הרצאה וסרט
22/11/2018
עיריית הרצליה מצינת את יום הבינ"ל נגד אלימות כלפי נשים (הגדל)

 ‏
עיריית הרצליה מציינת את יום המאבק באלימות כלפי נשים. בקומת הכניסה של בניין העירייה תלויות כרזות המציגות מצבים הקשורים לדימוי עצמי, הדרך שבה נשים מוכות מנסות להסתיר את סימני האלימות ועוד, כשהם מלווים בטקסטים תואמים כגון "את לא אחראית על מצבי הרוח של בעלך, אז אל תסחבי זאת על גופך", "האיפור נועד להאיר את יופייך. לא להסתיר את הסימנים מבעלך" ועוד. הכרזות הן חלק מקמפיין של עמותת לא לאלימות.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

לרגל ציון היום הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים עיריית הרצליה, מינהל נשים בשיתוף הספרייה העירונית והסינמטק, מקיימים שני אירועים הפתוחים לקהל: מפגש בספרייה העירונית עם לילך שם טוב ששלושת ילדיה נרצחו, והקרנת סרט בסינמטק "אישה עובדת".

 

ראש העיר משה פדלון אמר "לצערי, מדובר בתופעה שמקיפה את כלל האוכלוסייה, ללא הבדל בין השכלה, מצב סוציו-אקונומי או מקום מגורים. זוהי מציאות שאני, יחד עם הנהלת העיר ועיריית הרצליה, נחושים להיאבק בה. ננקוט אפס סובלנות כלפי כל אלימות בכלל, וכלפי נשים בפרט".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "יש להילחם באלימות כלפי נשים בכל הכלים והאמצעים. מתוך גישה זו פועל בעירייה מינהל נשים, המעניק ייעוץ משפטי לנפגעות עבירות מין ואלימות. בנוסף, אנו מקיימים לימודי מגדר בבתי הספר וכן שורה של קורסים ופעילויות לפיתוח ולהעצמה של נערות ונשים".
 

 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525