אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

הרצליה נבחרה להוביל ניסוי בהנגשת התחבורה הציבורית

המערכת מאפשרת למצוא את המיקום המדויק של התחנה, לשמוע את שם התחנה, קווי האוטובוס וכיווני הנסיעה
21/11/2018
הרצליה נבחרה להוביל ניסוי בהנגשת התחבורה הציבורית (הגדל)

 

עוד צעד המשפר את ההתניידות של אנשים עם מוגבלות בתחבורה הציבורית: במפגש שהתקיים בבית הגלגלים בהשתתפות מנכ"לית משרד התחבורה קרן טרנר, נציגי עיריית הרצליה ושותפים נוספים הושקה מערכת "סטפ היר" (step- hear) המאפשרת נסיעה נגישה באוטובוסים.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

מערכת "סטפ- היר" (step- hear) היא אפליקציה הכוללת יחידה קבועה, המותקנת בתחנות ובאוטובוסים, ומאפשרת למי שמשתמש בה למצוא את המיקום המדויק של התחנה, לשמוע את שם התחנה, קווי האוטובוס וכיווני הנסיעה, כמו גם לשלוח הודעה לנהג האוטובוס שהמשתמש מחכה לו בתחנה הקרובה.

 

באוטובוס עצמו ניתן לשלוח בקשה לנהג לעצור בתחנה הקרובה
הפרויקט ממומן ע" משרד התחבורה ובשלב זה מופעל באוטובוסים של חברת מטרופולין בקווים 29 ו-39 אשר עוברים בערים הרצליה, כפר-סבא ורעננה.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר כי "עיריית הרצליה חרתה על דגלה את הנגשת העיר על מתקניה ומבניה הציבוריים, והניסוי הנוכחי מרחיב את האפשרות להעניק לאנשים עם מוגבלות מענה יעיל ורגיש בהתאם לצרכיהם".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה מחויבת להנגיש בצורה שוויונית ומכבדת את השירותים העירוניים והמרחב הציבורי לכלל התושבים, ובכלל זה גם התחבורה הציבורית בעיר".

 


 

בתמונה: (מימין) קרן טרנר, מנכ"לית משרד התחבורה, קרן טלקר, אחראית נגישות בעיריית הרצליה, מישל עצמון, מנהלת מח' ועדות עירוניות, רוית קרדי, מנכ"לית חברת "מהלב".
צילום: עיריית הרצליה.

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525