אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מועצת עיריית הרצליה אישרה את צו הארנונה לשנת 2019

הארנונה עלתה ב-0.32% שהם המינימום המחויב עפ"י חוק
24/12/2018
מועצת עיריית הרצליה אישרה את צו הארנונה לשנת 2019 (הגדל)


מועצת עיריית הרצליה אישרה ביום ראשון השבוע להעלות את שיעורי הארנונה בעיר לשנת 2019 ב-0.32% וזאת עפ"י החוק.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

בפרק ההנחות נקבע קיבוע להנחת חיילי ם בשירות מילואים פעיל בשיעור של 5% ללא הגבלת שטח, שאושרה במועצת העיר בחודש אפריל 2018. בוטלה הנחה מארנונה במתחם "פינוי בינוי" ובמקומה אושרה הנחה בארנונה ל"דירת תמורה" בהתאם לתקנות הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. במתן הנחה לנכס ריק, נקבע כי בקשה להנחה יש להגיש במועד בו הנכס ריק.

 

לראשונה, הוטלה ארנונה על מבנים בשכונת גליל ים שבעבר היו אדמת בניין ו/או מחוץ לתחום השיפוט של העיר הרצליה, וייועדו לשימושים כגון חנויות, עסקים, מסעדות, בתי קפה, מעבדות ועוד.

 

בתנאים למתן הנחות נוסף התנאי לפיו בקשה לקבלת הנחה מתשלום ארנונה לשנת המס יש להגיש מ-31 בדצמבר של אותה שנת כספים. הוראה זו לא תחול על בקשה להנחה למחזיק של בניין ריק".

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "הארנונה היא מס שהתושבים נהנים ממנו מאחר שבזכותו הם זוכים לשירותים האיכותיים והמקצועיים הטובים ביותר בכל התחומים העירוניים, כגון ניקיון, תשתיות, ביטחון ועוד ומאפשרים לנו להציע להם את איכות החיים הגבוהה שכל כך מאפיינת את הרצליה".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר כי "החוסן והאיתנות הכלכלית של עיריית הרצליה מאפשרים לנו להעלות את הארנונה רק על פי המינימום המתחייב עפ"י החוק. הודות לארנונה תושבי העיר נהנים ממגוון רחב של שירותים עירוניים מצוינים".

 

  

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525