אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ראשת מינהל נשים בעיריית הרצליה, ארנה סדגת-ארז, הודיעה על פרישתה

כיהנה בתפקיד ב-12 השנים האחרונות
6/01/2019
ראשת מינהל נשים בעיריית הרצליה, ארנה סדגת-ארז, הודיעה על פרישתה (הגדל)ארנה סדגת ארז, ראשת מינהל נשים בעיריית הרצליה ב-12 השנים האחרונות ויועצת ראש העירייה לקידום מעמד האישה, הודיעה על כוונתה לפרוש מתפקידה בשל מיצוי התפקיד וכי היא נושאת את עיניה לתפקידים מאתגרים אחרים.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

במסגרת תפקידה הייתה סדגת-ארז אחראית על כל פעילות מינהל נשים, הכוללת מגוון פעילויות לקידום, העצמה ופיתוח של ילדות נערות ונשים במגוון היבטים כגון דימוי עצמי, עסקים, ספורט, בריאות ועוד וכן מתן שירותים משפטיים.

 

מדובר בין היתר בעידוד פעילויות במועדוני הנשים ובמועדונים לנשים חד הוריות ואף הקמת מועדונים חדשים, פעילויות ייעודיות לילדות ונערות בנושאים כמו דימוי גוף, תקשורת ואורח חיים בריא, פעילות כלכלית למתן כלים ורשת תמיכה לקידום עסקי של נשים, כמו גם שירותי יעוץ משפטיים, ייעוץ והדרכת הורים, ייעוץ קריירה וייעוץ פסיכותראפי.

 

בשנים אלה התרחבו אירועי יום האישה והפכו ל"חודש האישה בהרצליה", אשר כלל בין השאר כנסים בהשתתפות נשים משפיעות, תערוכות ואירועי תרבות.

 

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון אמר: "אני מודה לארנה על פעילותה המתמשכת למען קידום נשים ומתן שירותי ייעוץ משפטיים לנשים ללא תשלום. הפעילויות הרבות שמינהל נשים יזם והציע לתושבות העיר תרמו רבות להצבת נושאי שוויון מגדרי במרכז השיח הציבורי. אני מאחל לארנה הצלחה בכל אשר תפנה".

 

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, מסר: "מינהל נשים תחת ניהולה של ארנה סדגת ארז הפך לנושא הלפיד של דאגה לקידום נשים, חתירה לשבירת תקרת הזכוכית של נשים בעולם העבודה, ופעילות למען נשים החוות אלימות, ועל כך הערכתי הרבה".

 

ארנה סדגת ארז מסרה "אני מודה לראש העיר משה פדלון, למ"מ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק ולמנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא על התמיכה ועל קידום נושא מעמד האישה בעירייה".

 

 

 

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525