אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

56 מורים מסין הגיעו לחט"ב יד גיורא כדי ללמוד מהעשייה הפדגוגית

התלמידים הציגו פיתוחים מדעיים המתחשבים בשמירה על הסביבה
16/01/2019
56 מורים מסין הגיעו לחט"ב יד גיורא כדי ללמוד מהעשייה הפדגוגית (הגדל)

 

כבוד לחטיבת יד גיורא: ביום רביעי השבוע הגיעו לבית הספר מנהל בי"ס שש-שנתי (חטיבה ותיכון) מצפון סין יחד עם 56 מורים מבית הספר, וזאת מתוך רצון ללמוד ולהיחשף לפדגוגיה החדשנית ולדרכי ההוראה המגוונות של חט"ב יד-גיורא.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

את הביקור בהשתתפות מ"מ וסגנית ראש העיר הממונה על החינוך, איה פרישקולניק, מנהל אגף החינוך יעקב נחום, מנהלת החינוך העל יסודי חגית אבירם, מנהלת חט"ב יד גיורא רונית כהן מתות, מורים ותלמידים, פתחה תלמידת כיתת ט' שבירכה את האורחים בסינית ובהמשך הוצגו לאורחים דרכי הוראה ולמידה לצד תוצרי למידה חדשניים במגוון מקצועות.

 

כך למשל, בתחום המדעים והטכנולוגיה הציגו התלמידים פתרונות טכנולוגיים ופיתוחים מדעיים המתחשבים בשמירה על הסביבה - תחום לימוד חדש ביד גיורא הנקרא ביומימקרי, שמשמעו מציאת פתרונות תוך כדי חיקוי מבנים ותהליכים ביצורים חיים, לדוגמה פיתוח נעל לאסטרונאוטים עם מנגנון הצמדה בהשראת לטאה; הוצגו עבודות חקר בנושא ספורט בחלל, הועלו מיצגים של דמויות מופת מההיסטוריה הישראלית כמו דוד בן גוריון, גולדה מאיר ועוד, התקיימה למידה אחרת בנושא זיהוי ופיענוח טקסט ספרותי ועוד.

 

הביקור נערך בעקבות פנייה של חברה העוסקת בשיתופי פעולה בין סין לישראל ומתמחה בתחום תכניות חינוכיות למנהלת החטיבה, רונית כהן מתות.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "הבחירה של אנשי החינוך הסינים ללמוד ולהתרשם מהפעילות הייחודית של חטיבת יד גיורא היא ביטוי להערכה לעשייה החינוכית המרשימה של בית הספר, המנהלת ואנשי הצוות החינוכי שלו".

 

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, ציין "עיריית הרצליה משקיעה משאבים רבים בטיפוח וקידום מערכת החינוך העירונית שלנו, והעובדה ש-56 מורים מסין החליטו לבוא על מנת ללמוד מחטיבת יד גיורא היא הצדעה לדרך החינוכית המרשימה של ביה"ס". 

 בתמונה: משתתפי הביקור מסין בחט"ב יד גיורא ומנהלת החט"ב רונית כהן מתות (שנייה משמאל בשורה השנייה).

צילום: חט"ב יד גיורא.

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525