אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התארח בהרצליה

"שמחתי לראות בהרצליה עבודה חשובה לקידום הנגשה, חינוך, הכלה ותעסוקה"
16/01/2019
נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התארח בהרצליה (הגדל)

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אירח ביום שני השבוע את אברמי טורם, נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, בהשתתפות הנהלת העיר וחברי פורום הנגישות העירוני וחברי ועדת הנגישות בראשות חבר המועצה יהונתן יסעור.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

בפגישה הוצגה בפני הנציב העשייה העירונית הנרחבת המתקיימת בעיר בתחום הנגישות וראש העיר אמר "הרצליה חרתה על דיגלה את הנגשת העיר לכולם, ונותנת לכך ביטוי בהרבה מאוד תחומים, תוך השקעה רבה ובשיתוף כל הגורמים העירוניים. אם זה בהעסקת אנשים עם מוגבלות, הנגשת מוסדות חינוך, פעילויות פנאי לילדים עם צרכים מיוחדים, הדרכות לעובדי עירייה להעלאת המודעות לנושא ועוד".

 

יו"ר ועדת הנגישות חבר המועצה יהונתן יסעור אמר "בעבודה קשה ומאומצת לאורך שנים, תוך שיתוף פעולה של כל הגורמים בעירייה יחד עם אנשי הקהילה הנגישה בעיר ובתמיכת ראש העירייה, מר משה פדלון, אנו מקדמים את הנגישות בהרצליה והופכים אותה לעיר נגישה לכולם. עם זאת, המלאכה עוד רבה ואנחנו נמשיך להנגיש את העיר".

 

הנציב הביע את הערכתו כשכתב לאחר הביקור "שמחתי לראות בהרצליה עבודה משמעותית וחשובה בכל התחומים לקידום שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, עשייה שמוביל בגאווה ראש העיר תוך יצירת שיתופי פעולה בין היחידות העירוניות השונות לקידום הנגשה, חינוך, הכלה ותעסוקה". 

  ראש העיר משה פדלון (משמאל) נציב שוויון זכויות אברמי טורם, יהונתן יסעור, אנשי הנציבות ומנהלת תחום הנגישות בעיריית הרצליה קרן טלקר.

צילום: דוברות העירייה.

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525