אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

חב' עמידר החדשה ועיריית הרצליה בשיתוף פעולה למען דיירי הדיור הציבורי בעיר

במסגרת שיתוף הפעולה בוצעו עד כה עבודות ב-13 דירות ו-10 דירות נוספות הוכנסו לתכנית העבודה
30/01/2019
חב' עמידר החדשה ועיריית הרצליה בשיתוף פעולה למען דיירי הדיור הציבורי בעיר (הגדל)

 

במסגרת הפעילות לשיפור מתמיד בתחום הדיור הציבורי ולהטיב עם תושבי הרצליה, ערכה חב' עמידר החדשה, בשיתוף עיריית הרצליה, תכנית לביצוע עבודות ב-23 דירות בעיר, כשלמעלה ממחציתן בוצעו זה מכבר בהצלחה. פרויקט זה מתוקצב בסכום הנאמד ב-320 אלף ₪ ומבוצע במימון משותף של 50% עמידר ו-50% עיריית הרצליה.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

מדובר בביצוע עבודות מגוונות אשר נעשו בהתאם לצרכים. כך למשל בוצעו עבודות לטיפול בתשתיות מים, חשמל ואינסטלציה, החלפת חלונות, מטבח, ריצוף, דלתות, חיפויים, צביעה ועוד.

 

בניית תכנית העבודה נעשתה באמצעות מיפוי יסודי הכולל סיורים בשטח, הן על ידי נציגי העירייה מלשכת ראש העיר ומאגף הרווחה, והן על ידי גורמי המקצוע מטעמה של חברת עמידר החדשה.

 

חברת עמידר החדשה, האחראית לניהולם של כ-40 אלף נכסים ב-17 אלף מבנים בפריסה ארצית, מאילת ועד מטולה, מנהלת ומתחזקת 402 דירות בעיר הרצליה.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "מדובר בתכנית מקיפה שמחוללת שינוי משמעותי באיכות החיים והמגורים של תושבים רבים בעיר וזאת כחלק מהמאמץ העירוני שאנו עושים למען התושבים".

 

מחב' עמידר נמסר: "תודתנו והערכתנו לעיריית הרצליה ולעומד בראשה, על שיתוף הפעולה המוצלח וראיית רווחתם של דיירי הדיור הציבורי מעל לכל. נוסיף לפעול על מנת להמשיך לשפר ולטייב את תחום הדיור הציבורי ברחבי הארץ בכלל ובעיר הרצליה בפרט".


 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525