אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

אווירה טובה ורצון להמשך שיתוף הפעולה

נערכה פגישה חגיגית של עיריית הרצליה והנהגת ההורים העירונית
5/02/2019
אווירה טובה ורצון להמשך שיתוף הפעולה (הגדל)

 

באווירה טובה ולבבית נערכה ביום רביעי השבוע ישיבה חגיגית של הנהלת עיריית הרצליה עם הנהגת ההורים העירונית.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

 

בתחילת הישיבה סקר ראש עיריית הרצליה משה פדלון את היעדים המרכזיים של העירייה כאשר נושא החינוך נמצא בראש הרשימה. ראש העיר גם ציין כי הוא רואה חשיבות גבוהה בשיתוף פעולה עם הנהגת ההורים ומעוניין להעמיק אותו.

 

ראש הנהגת ההורים העירונית, זיו עומר, ציין כי משפחות צעירות רבות מגיעות להרצליה בשל מערכת החינוך העירונית המובילה בנושאים רבים. בהמשך פירטו נציגי ההורים את הנושאים שהם מבקשים לקדם בהם האקלים החברתי, ניקיון (בדגש על חדרי השירותים), בינוי, צפיפות בגנים ותשלומי הורים.

 

ראש העיר התייחס לנושאים שהעלו נציגי ההורים וכך לגבי נושא האקלים החברתי, הציע לבנות תכנית מערכתית להורים ולילדים, בשאלת הניקיון אמר רה"ע כי בכוונתו לשנות את שיטת מכרז הניקיון למכרז איכותי יותר לצד קמפיינים משותפים אותם יקדמו ההורים, באשר לבינוי פירט את תכנית הבינוי של מוסדות החינוך בעיר הכוללת בין השאר ארבעה בתי ספר מתוכננים, שני אולמות ספורט ושמונה גנים, וכן תכנית שיפוצים, כאשר העירייה מתוך עקרון השקיפות תשתף את נציגי ההורים בישיבות הבינוי.

 

במענה לנושא הצפיפות בגנים, אמר מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, כי ההורים מתפרצים לדלת פתוחה, וכי העירייה מכוונת לכך שכבר בשנה הבאה יהיו מקסימום 32 ילדים בגן.

 

באשר לתשלומי הורים תיקבע פגישה עם מנכ"ל העירייה, ראש אגף החינוך, היועץ המשפטי ונציגי ההורים על מנת שיבחנו את הנושא לעומק.

 

ראש העיר משה פדלון אמר בעקבות הפגישה "שמח על הרצון הטוב והנכונות לעבודה משותפת. שילוב הידיים בין הנהלת העיר והנהגת ההורים הוא פתח להצלחתנו בקידום תהליכים ותכניות בנושאי חינוך בעיר". 
 

  

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525