אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

העדלאידע הגדולה ביותר באזור השרון יוצאת לדרך!

פורים 2019 בהרצליה 🎂 יום חמישי - 21 במרץ 🎁 החל מהשעה 10:00 בבוקר
18/02/2019
העדלאידע הגדולה ביותר באזור השרון יוצאת לדרך! (הגדל)

 

כמיטב המסורת בשנים האחרונות ממשיכה עיריית הרצליה לחגוג את חג פורים בעדלאידע צבעונית, ססגונית ותמיד חדשנית ומהנה. והשנה עומדת העדלאידע בסימן חגיגת יום הולדת. במתחם הדשא של מוזיאון הרצליה יערוך מוז"ה, אגף החינוך של המוזיאון, בשיתוף שבטי הצופים בעיר, אירוע עם שלל פעילויות ללא תשלום. בתום העדלאידע יתקיימו על הבמה המרכזית מופע הילדים מני ממטרה.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

 

תהלוכת העדלאידע, שאותה יוביל ראש העיר, תעוצב כחגיגת יום הולדת אחת גדולה לילדי העיר, וכמדי שנה, תכלול מייצגי ענק בתלת ממד אשר יורכבו על גבי המשאיות. מתנות, בלונים, עוגות, ממתקים, נרות ועוד.

 

מדובר בתהלוכה צבעונית של 2,300 משתתפים. תלמידי בתי הספר, הלהקות הייצוגיות, חברי תזמורת בתי הספר המנגנים, כולם יצעדו בתחפושות מיוחדות אשר נתפרות בימים אלו במיוחד לכל צועד. יצירה ועיבודים מקוריים של שירים מההצגות הקסומות הוקלטו במיוחד על ידי טובי הנגנים בתעשיית המוסיקה בארץ בהפקה מוסיקלית של פיני שפיגלר.

 

" העדלאידע של הרצליה היא אטרקציה נהדרת שמושכת אליה ילדים ומבוגרים מהעיר ומכל הארץ ", אומר ראש העיר משה פדלון , " ואני שמח שאנחנו יכולים גם לגרום כזו הנאה לילדים וגם להקל על ההורים ". 

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מציין " העדלאידע היא חגיגה מרהיבה לעין ולאוזן עם התלבושות היפהפיות, המקצבים העליזים וההופעה המדהימה של ילדי העיר שיחד יוצרים הפנינג עירוני סוחף ומרגש ".


 

מה בתהלוכה
מיצג מספר 1: חגיגת יום הולדת - הצועדים יופיעו בדמות נרות, מתנות ושלל סממני יום ההולדת. חלק מהצועדים יצעדו ככלי נגינה ענקיים שיובילו את החגיגה. על גבי המיצג יועמדו ילדי העיר החוגגים את יום  הולדתם ושחקני רחוב.
מיצג מספר 2: קוסמים  - על גבי המשאית יוצב פסל קוסם וכובע ענק שעליו שחקן קוסם. בנוסף לכך יהיו פסלי קלפים, ארנבים ועוד.

מיצג מספר 3: צעצועים - מיצג מתנה ענקית ממנה יוצאים הצועדים לבושים כשלל צעצועי ילדים, משחקים ומתנות.
מיצג מספר 4: ליצנים - מיצג פורים ויום הולדת חגיגי בסימן להטוטנות, אקרובטיקה, ליצנות וקרקס. על גבי המשאית יוצבו פסלי ענק של ליצנים.
מיצג מספר 5: ממתקים - אין חגיגת יום הולדת בלי מיצג המטעמים והממתקים. הצועדים יולבשו כסוכריות, פירות, עוגות. על המשאית ועצים מפוסלת ארץ הממתקים עם בית.
מיצג מספר 6: מסיבת יום הולדת - מגוון שירי משחק בשילוב הקהל (מקרנה, צ'יקי צ'יקי טה, יש לנו תיש, אני עומדת במעגל). על גבי המשאית תוצב עמדת DJ ויהיו גם כדורי אורות.

 

כבכל שנה, יסתיים מסלול הצעידה של העדלאידע בהפנינג נרחב במתחם בגן הפסלים של מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית.


 

מסלול העדלאידע:
נקודת ההתחלה גן בן שפר - רח' סוקולוב 100 עד לכיכר שד' חן, פניה שמאלה לרחוב בן גוריון עד שער העיר, עד הבמה המרכזית. בתי הספר ימשיכו בצעדה עד לבית אלבה.
נקודת הסיום בגן הפסלים של מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית, רחוב הבנים 4 פינת רחוב בן גוריון (במסגרת הפנינג אמנות ישראלית של המוזיאון שייערך עד השעה 14:00).
שעת ההתחלה: 10:00 בבוקר.
אורך המסלול: כ-1500 מטר.


 

מתחם מוז"ה
פעילות כבכל שנה, בגן הפסלים של המוזיאון. השנה, כחלק מחגיגות יום ההולדת, תתמקד הפעילות בנתינה חברתית. צוות מוז"ה יקים את "שדרת המתנות החברתיות" - שדרה של מתחמי יצירה שתשמש מנוף ליוזמות חברתיות בעיר.

 

בשדרה אופיינו חמש מתנות חברתיות ביחד עם עמותות וארגונים בעיר על פי צורכיהם, ומתנות ייבנו במהלך האירוע בשיתוף הקהל. כך למשל נכין כיסאות יום הולדת מפוסלים למועדוניות בעיר בהנחיית אמנים, נכתוב ונדפיס ברכות אישיות שיצורפו לסלי המזון המחולקים כל שנה ע"י העיריה, נפסל שלטים לדלתות של דירות החיילים הבודדים בעיר ועוד. תלמידי מפתן ארז משולבים בבניית המייצבים בעיצובו של האמן גיל גורן. נציגי תלמידים  מתוכנית המעורבות החברתית בעיר נפגשים במוזיאון על מנת לקדם יוזמות ורעיונות לנתינה בהובלתם. מפגשים עם מחלקת מתנדבים בעיר הניבו חיבורים ושיתופים עם הוסטל לאנשים בעלי צרכים מיוחדים שגם להם מאופיינת מתנה שתבוצע במהלך הפעילות. 

 

לצד הפעילות המשותפת יפעלו שפע סדנאות אמנות, תיפוף והרבה הפתעות. המוזיאון ייפתח חינם לקהל הרחב.


 

מתחם הצופים בדשא של מוזיאון הרצליה
כ-200 חניכי השכבה הבוגרת מכל השבטים בעיר יעמידו 6 מבנים ועוד 10 תחנות צופיות. כחלק מהפורימון יהיה שער כניסה למתחם בצורת 100 ותערוכה צופית שמראה את התפתחות התנועה והשבטים בעיר לאורך כל 100 שנות הפעילות של תנועת הצופים. בהרצליה משתתפים בפעילות הצופים כ- 3,000 חניכים בכיתות ד' - י"ב.
פעילות המתחם משעה 10:00 ועד 14:00.
הכניסה והשתתפות חופשית, כולל כניסה ללא תשלום לתערוכות המוזיאון בזמן האירוע.


 

הבמה המרכזית:  
מופע הילדים מני ממטרה ולאחר מכן מופע של יונתן מרגי. 
 

  

  

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525