אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

לא לגזענות, לא לאלימות, לא להומופוביה במגרשים

משחק ידידות בין נבחרת שחקנים מהרצליה לשחקני הנבחרת הגאה "ריינבול"
24/02/2019
לא לגזענות, לא לאלימות, לא להומופוביה במגרשים (הגדל)

 

סגן ראש עיריית הרצליה ומחזיק תיק הספורט עופר לוי יוזם יחד עם ארגון "בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים" ובחסות עיריית הרצליה ואופ״א, טורניר כדורגל שבו קבוצה משותפת של מחלקות הנוער של מכבי והפועל הרצליה בצירוף שחקנים מקבוצת ותיקי הרצליה ושחקנית כדורגל תשחק מול קבוצת "ריינבול" קבוצת כדורגל של הקהילה הגאה שתחוזק בשחקנים שירן ייני, קפטן נבחרת ישראל ומכבי ת"א, פיני בלילי, דני עמוס, אושרת עיני.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

 

משחק הידידות הוא חלק מאירועי "חודש נגד הומופוביה" שמקיימת אופ"א, שבמהלכו מתקיימים מאות אירועים ברחבי אירופה. המשחק בהרצליה מבקש לתת ביטוי לערכי סובלנות וקבלת האחר באמצעות הכדורגל, המהווה גורם משפיע על החברה ועל ההתנהגות במגרשים ומחוצה להם.

 

כחלק מהרצון להנחיל את הערכים הללו כבר מגיל צעיר, ישתתפו בני נוער הן כשחקנים והן כצופים.

 

המשחק הוא שיתוף פעולה של עיריית הרצליה, ארגון שחקני הכדורגל וארגון "בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים" מבית הקרן החדשה וההתאחדות לכדורגל, וייערך באצטדיון העירוני ביום שני הקרוב, 25.2, החל מהשעה 20:00 ובסיומו יחולקו מדליות למשתתפים.

 

ראש העיר משה פדלון אמר "אין כמו הספורט, ובמיוחד הכדורגל, כדי לחבר בין בני אדם ולרתום אותם לעבודת צוות ולשיתוף פעולה ללא הבדל של דת, גזע ומגדר. זו הרוח שמנחה אותנו בהרצליה כבר שנים, כמו למשל מונדיאל נגד אלימות שאירחנו בעיר בהשתתפות הנשיא לשעבר שמעון פרס ז"ל."

 

סגן ראש העיר עופר לוי הממונה על תיק הספורט אמר "המשחק נועד לקדם ערכים של שוויון, סובלנות וקבלת האחר והשונה, וזאת כחלק מוועדת השוויון הסובלנות והגאווה שפתחנו בעיר".
 

 

 

   

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525