אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

הח"כים הגיעו לתיכון הנדסאים ולתיכון הראשונים

הח"כים שהגיעו: קארין אלהרר, אלעזר שטרן, אמיר אוחנה, מרב מיכאלי, אילן גילאון ואחרים
24/02/2019
הח"כים הגיעו לתיכון הנדסאים ולתיכון הראשונים (הגדל)

  

עשרות נציגי מפלגות ארציות השתתפו ביום ראשון, 24.2, בשני פאנלים שהתקיימו בתיכון הראשונים ובתיכון הנדסאים והוקדשו לבחירות הקרובות. שני הפאנלים אורגנו בשיתוף עם מועצת התלמידים של העיר, והיו הזדמנות נדירה למפגש ישיר בין נציגי המפלגות המתמודדים בבחירות הקרובות לתלמידות ותלמידי כיתות י"ב, אשר ילכו להצביע לראשונה.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

 

בין הנציגים שהגיעו היו הח"כים קארין אלהרר ואלעזר שטרן ממפלגת כחול לבן, אמיר אוחנה מליכוד, מירב מיכאלי ממפלגת העבודה, אילן גילאון ממרץ, מירב בן ארי מכולנו ונציגים נוספים.

 

נציגי המפלגות הציגו בפני התלמידים את עיקרי המדיניות שמפלגתם מבקשת לקדם בבחירות הקרובות. מולם ניצבו התלמידים, שהגיעו מוכנים והציגו להם שאלות נוקבות בנושאי דת ומדינה, ביטחון, כלכלה וכמובן חינוך.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר לתלמידים: "הרצליה ומערכת החינוך שלנו מעודדות ערכים של דמוקרטיה, סובלנות, פתיחות וקבלה של דעות שונות, ויחד עם זה, גם גישה ביקורתית זהירה לדברים שנאמרים ולהבטחות שמושמעות. אני שמח על ההזדמנות שיש לכם היום להיחשף למגוון של דעות ורעיונות, ומאחל לכם חוויה אזרחית מעניינת".


סגנית רה"ע הממונה על תיק החינוך ותיק הנשים, איה פרישקולניק, ציינה: "זהו יום חג לדמוקרטיה ואני גאה בתלמידות ובתלמידים שלנו שהיו שותפים פעילים בארגון האירוע. עידוד אזרחות פעילה הוא אחד הערכים החשובים שאנו מקדמים במערכת החינוך העירונית".
 


 

בתמונה: הפאנל בתיכון הראשונים.
צילום: עיריית הרצליה. 

 

 

   

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525