אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

חודש האישה בהרצליה נפתח בתערוכה של קבוצת 'מחוברות'

27/02/2019
חודש האישה בהרצליה נפתח בתערוכה של קבוצת 'מחוברות' (הגדל)

 

במעמד ראש עיריית הרצליה, משה פדלון ומ"מ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק, נפתחו ביום ראשון השבוע, אירועי חודש האישה בהרצליה. באירוע הפותח של הערב, בהיכל אמנויות הבמה, הציגו נערות המשתתפות בפרויקט "מחוברות" את התוצר הסופי של קורס העצמה שעברו במהלך השנה, בהובלת מועדון הנוער "הכוכב השמיני" ומינהל נשים.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

 

זוהי תערוכת צילומים שנשאה את הכותרת "I CAN BE MY OWN HERO " (אני יכולה להיות הגיבורה של עצמי), כאשר הצילומים והטקסטים שנלוו לכל אחד מהם מאפשרים הצצה לעולמן של הנערות. בכיתוב שנתלה בתערוכה נכתב בין השאר "בשנה של מחאות נשים, שינויים חברתיים וקולות של שינוי, הנערות בחרו להתמקד בגיבורות שבהן". בסיום הערב חולקו לנערות המציגות תעודות.

 

קבוצת "מחוברות", הפועלת במועדון הנוער "הכוכב השמיני" זו השנה החמישית, מיועדת לנערות בגילאי ט'-י"ב מכל העיר מתוך רצון להביא להעצמתן. במפגשים שלהן עוסקות עוסקות הנערות במגוון נושאים, בהם גם פעילות התנדבות בעיר ובארץ, במטרה לקדם שוויון מגדרי וחברתי ואחת לשנה הן מפיקות תערוכה אמנותית.

 

בדבריו למשתתפים אמר ראש העיר משה פדלון כי "אירועי חודש האישה שאנחנו מקיימים בעיר נועדו לקדם חברה שוויונית, שבה יותר ויותר נשים נמצאות בעמדות בכירות ומהוות שותפות להובלה ולמנהיגות".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אומר "עיריית הרצליה, באמצעות מינהל נשים ובשיתוף כל אגפי העירייה, מרחיבה כל הזמן את תחומי הפעילות עבור נערות ונשים בעיר מתוך כוונה לתת להן את הכלים הטובים ביותר שיאפשרו להן התפתח ולהתקדם".  

  


 

בתמונה: הנערות המשתתפות בתערוכה עם ראש העיר משה פדלון ומ"מ וסגנית רה"ע איה פרישקולניק.
צילום: דוברות עיריית הרצליה.

 

   

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525