אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

הרצליה הצטרפה לתכנית הלאומית "אפשרי בריא בעיר"

תכנית של משרד הבריאות לחיים פעילים ובריאים
6/03/2019
הרצליה הצטרפה לתכנית הלאומית "אפשרי בריא בעיר" (הגדל)

 

העיר הרצליה הצטרפה לתכנית הלאומית "אפשרי בריא בעיר", תכנית של משרד הבריאות לחיים פעילים ובריאים. בטקס חגיגי שנערך בירושלים, בהשתתפות בכירי משרדי הבריאות, החינוך, התרבות והספורט הוענקה תעודת הצטרפות להרצליה יחד עם רשויות מקומיות נוספות שעמדו בתנאי הסף המקצועיים של התכנית. 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני


ההצטרפות היא הכרה רשמית בפעילות האינטנסיבית שמקדמת העירייה באמצעות מחלקת הבריאות העירונית ופונה אל כלל התושבים בכל הגילים. רק לאחרונה הצטרפה הרצליה לאמנת מילאנו הבינ"ל לקידום מדיניות מזון מקיימת ואורח חיים בריא.

 

משמעות ההצטרפות היא שהעיר תקבל תמיכה ממשרד הבריאות, שתשמש אותה להשקעה בפעילויות ובתכניות בריאות עבור התושבים. בין הפעילויות הנכללות בתכנית: שיפור מדיניות התזונה ואורח החיים הפעיל במסגרות לילדים שבאחריות הרשות, פרסום והפצת מסרים בנושא תזונה בריאה ופעילות גופנית, יותר מתקני כושר פתוחים, פעילויות בפארקים ובגני משחקים, יותר מסגרות עם תזונה בריאה לילדים, הצללה בגני השעשועים וכן סדנאות ואירועי שיא לתושבים.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "ההצטרפות של הרצליה לתכנית הלאומית 'אפשרי בריא בעיר' היא חלק מהדרך שבה אנחנו מובילים את הרצליה כעיר בריאה ומקיימת עם מערך שלם של פעילויות ותכניות עירוניות להגברת המודעות של התושבים ועידודם לקיים אורח חיים פעיל תוך צמצום פערים בריאותיים".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה פועלת לאורך כל השנה לקידום נושא הבריאות בעיר. כך למשל, אנו מספקים לילדי העיר תזונה בריאה בצהרונים, מפעילים תכניות לעידוד פעילות גופנית הפתוחה לקהל הרחב, מקיימים מסגרות תכניות להעשרת הידע בנושא אורח חיים בריא ועוד". 

 בתמונה: ראש העיר משה פדלון ומנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא עם תעודת ההצטרפות של הרצליה לתכנית "אפשרי בריא הרצליה".
צילום: דוברות עיריית הרצליה.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525