אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

יום הולדת בלי בלונים

הרצליה ממשיכה להוביל את פרויקט "עיר ללא פלסטיק" ומיישמת אותו גם בחג הפורים
19/03/2019
יום הולדת בלי בלונים (הגדל)

 

העדלאידע המרכזית בעיר, שהשנה היא בנושא "מסיבת יום הולדת לילדי העיר" תכלול תלבושות ומיצגים בהשראת ימי הולדת כגון נרות, עוגות, סוכריות, מתנות ועוד, אבל בלי אחד האביזרים שאנחנו כל כך רגילים לראות בחגיגת יום הולדת - הבלונים.  

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני


בעיריית הרצליה החליטו לוותר על הבלונים מאחר שהם חלק מתוצרי הפלסטיק החד פעמי, שמהווים בעיה סביבתית לכדור הארץ. בעיה נוספת שקשורה בהם היא העובדה שלאחר שהם מופרחים לאוויר, השאריות שלהם עלולות להגיע לים ולשקוע בו או חמור לא פחות להגיע לבעלי חיים שעלולים ללעוס אותם ולהיחנק.

 

פרויקט "עיר ללא פלסטיק" נועד לצמצם משמעותית את כמות פסולת הפלסטיק החד פעמי בעיר והוא חלק ממהלכים סביבתיים שהעיר מובילה עם הגנה ושמירה על חופי הים והטבע העירוני, מיחזור פסולת, בנייה ירוקה, התייעלות אנרגטית עם תאורת לד חסכונית ברחבי העיר ועוד.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון מסביר את המהלך ואומר "גם ללא בלונים הרצליה תיהנה מעדלאידע ססגונית ועשירה באטרקציות מרהיבות. כך נצליח לקבל גם חגיגה מרהיבה וגם נמנע נזק סביבתי".
מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מציין כי "הבלונים משמחים אותנו לזמן קצר אבל הנזקים הסביבתיים שלהם נשארים לאורך זמן. לכן עיריית הרצליה החליטה להרים את הכפפה ולהגן על משאבי הטבע והסביבה שלנו".  

  

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525