אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ינשופי הרצליה הגיעו לרמלה

1/04/2019
ינשופי הרצליה הגיעו לרמלה (הגדל)

  

כ-50 מתנדבים של הסיירת הורים "הינשופים" של הרצליה, יצאו ביום שישי האחרון לסיור גיבוש לימודי בשכונות רמלה-לוד כדי ללמוד על דרכי טיפול במחלוקות והגעה להסכמה.  

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

במהלך הסיור שמעו המתנדבים הרצאה מפיו של מפקד תחנת משטרת רמלה לשעבר, סגן ניצב בדימוס שמוליק רוזנטל בנושא "חשיבה יצירתית ללא פילטרים" על דרכי הטיפול בעולם הפשע וכן התארחו בביתו של חאג' כריים ג'רושי, הנחשב כבורר ומשכין שלום בסכסוכי חמולות ופועל רבות לקירוב לבבות בין האוכלוסיות היהודיות והערביות. לסיום ביקרו בשוק רמלה וקינחו עם תבליני השוק.

 

סיירת הורים הוא גוף הורים התנדבותי הפועל כבר 9 שנים, בסופי שבוע בלילות ובאירועים מיוחדים, במקומות ציבוריים ובמוקדי בילוי במטרה להראות נוכחות הורית בשטח, לסייע במצבי משבר, אלימות, אלכוהול.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "מלוא ההערכה והתודה למתנדבים בסיירת הורים, מדובר באנשים איכפתיים ומסורים, אשר משקיעים מזמנם, ללא תמורה, והכל כדי להבטיח את שלומם וביטחונם של בני הנוער שלנו בלילות".

 

מנכ"ל עיריית הרצליה יהודה בן עזרא ציין "פעילות סיירת ההורים היא חלק ממאמץ עירוני כולל להגברת הביטחון האישי של בני הנוער, במיוחד בלילות בסופי השבוע. פעילות המתנדבים תורמת רבות להפחתת מעשי אלימות ובריונות". 

 


 

בתמונה: מתנדבי סיירת הורים ברמלה.
צילום: ליאת פישר.
 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525