אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

מונתה מהנדסת העיר הרצליה - אדריכלית חנה חרמש

חרמש תחליף בתפקיד את אדריכל מייק סקה אשר כיהן בשש השנים האחרונות
21/05/2019
מונתה מהנדסת העיר הרצליה - אדריכלית חנה חרמש (הגדל)

  

חרמש תחליף בתפקיד את אדריכל מייק סקה, אשר כיהן כמהנדס העיר הרצליה בשש השנים האחרונות ולאחרונה הודיע על רצונו לפרוש מתפקידו.

 

אדריכלית חנה חרמש הינה בעלת תואר מוסמכת לארכיטקטורה מהטכניון ומכהנת כ-18 שנים בתפקידים ציבוריים שונים בתחום התכנון והבנייה, בהם: הובלת הוועדה העצמאית המיוחדת הראשונה בישראל של להבים, פיתוח תכניות בנייה רבות בתחומי המגורים, ההתחדשות העירונית וקידום פרויקטים של קיימות. בתפקידה האחרון כיהנה כמהנדסת העיר אופקים.

 

אדריכלית חרמש נבחרה לתפקיד פה אחד, על ידי ועדת הקבלה, שכללה: חברי מועצת העיר, מהאופוזיציה ומהקואליציה, מהנדס עיר מעיר אחרת המהווה נציג משרד הפנים, מנכ"ל העירייה וראש העיר.  

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון בירך על המינוי ואמר "העיר הרצליה נמצאת בתנופת התפתחות אדירה ומהווה מוקד משיכה הן לתושבים חדשים, לבני העיר הממשיכים, לתיירות, למסחר ולכלכלה. בשנים הקרובות ניצבים בפני מתכנני העיר אתגרים רבים ומורכבים בתחומי הבנייה, ההתחדשות העירונית, תכנית המיתאר ועוד, כל זאת, תוך המשך שמירה על אופייה הייחודי והירוק של הרצליה ועל איכות חיי הגרים בה. אני מאחל לחנה הצלחה רבה בתפקידה החדש".

 

מנכ"ל העיר, יהודה בן עזרא, בירך את מהנדסת העיר החדשה ואמר כי "מינהל הנדסה בעיר הרצליה עובר בימים אלו תקופה של שינוי והתפתחות - לטובת שיפור השירות לתושבים ולעסקים בעיר הרצליה. אני בטח כי חנה חרמש היא האדם הראוי לעמוד באתגר זה".

 


 


תמונה של חנה חרמש.
 

 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525