אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

הרצליה מקיימת - שבוע של סיורים, הרצאות וסרטים ברחבי העיר

22/05/2019
הרצליה מקיימת - שבוע של סיורים, הרצאות וסרטים ברחבי העיר (הגדל)

  

שוחרי איכות הסביבה והקיימות בהרצליה, זה השבוע שלכם. בשבוע הקרוב, החל מ-26 במאי ועד 1 ביוני עורכת עיריית הרצליה, בפעם הראשונה, שבוע של אירועים ופעילויות בתחום הקיימות ותושבי העיר מוזמנים לקחת בהם חלק.

 

בין האירועים הרצאות במגוון נושאים בהם אנטנות סלולריות, השפעות סביבתיות על צפיפות האוכלוסין בישראל ועוד, סיורי שקיעה באתרי הטבע העירוניים בפארק הרצליה, סרטים "הלורקס" ו"קנגרו: סיפור אהבה שנאה" שיוקרנו בסינמטק, הפנינג במרכז העיר, מרוץ ניווט ועוד.

 

השבוע הוא בהובלה משותפת של היחידה לאיכות סביבה, פארק הרצליה, בית קינן, הסינמטק ועמותות סביבתיות כגון צלול, מגמה ירוקה והחברה להגנת הטבע.


את כל המידע על אירועי השבוע ניתן למצוא באתר העירוני.
 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אומר "עיריית הרצליה חרתה על דגלה את קידום תחום הקיימות על מנת שלתושבים תהיה סביבה עירונית טובה ובריאה, ושבוע הקיימות הוא מנוף חשוב להגברת המודעות, ההבנה ושיתוף הפעולה מצידם".

 

מנכ"ל עיריית הרצליה יהודה בן עזרא ציין "השמירה על הסביבה מחייבת מאמץ משולב, הן של העירייה והן של התושבים הפועלים יחד. בשבוע הקיימות התושבים יוכלו לראות מקרוב עד כמה התרומה שלהם חשובה לכך שלנו ולילדינו תהיה סביבה טובה יותר".  

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525