אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

חברי מועצת הנוער העירונית החליפו את מנהלי העירייה ליום אחד

21/05/2019
חברי מועצת הנוער העירונית החליפו את מנהלי העירייה ליום אחד (הגדל)

  
23 חברי מועצת הנוער העירונית בהרצליה (מענ"ה) הגיעו ביום ראשון השבוע (26.5) למליאת העירייה למפגש עם מנהלי העירייה במסגרת יום של חילופי שלטון, שבמהלכו הם התלוו אליהם והתנסו בעבודתם.

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

את ראש העירייה משה פדלון החליף יו"ר מועצת הנוער יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן, תלמיד כיתה י' בתיכון חדש. את מ"מ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק החליף סגן היו"ר בן דוד מיארה, תלמיד כיתה י בתיכון חדש. את סגנית ראש העירייה עפרה בל החליפה מזכ"לית המועצה רומי חיוט, תלמידת כיתה ז' בחטיבת סמדר ואת סגן ראש העיר עופר לוי החליף מ"מ וסגן יו"ר המועצה יובל אשרי, תלמיד כיתה ט' בתיכון הנדסאים.

 

מועצת הנוער העירונית פועלת במסגרת התנדבותית שבהמלכה חבריה מהווים את נציגות הנוער באירועים רשמיים ובנוסף לכך הם מתכננים שלל אירועים בעיר לנוער וגם לאוכלוסיות וקהילות אחרות בעיר.

 

בפתיחת יום חילופי השלטון אמר יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן, יו"ר מועצת הנוער "מעבר להנאה שיש ביום הזה, הוא גם מהווה דוגמה לקשר השוטף והחם שמתקיים בין המועצה לעירייה".

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "הרצליה היא עיר מובילה שזוכה בכל שנה במקומות ראשונים על ניהול מצטיין ואני שמח שבני דור העתיד יתלוו למנהלי העירייה ויוכלו לעמוד מקרוב על עבודתם".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה מלווה באופן צמוד את חברי מועצת הנוער מתוך פתיחות והבנה לצרכיהם והיום הזה הוא שיאו של התהליך".

 


 

בתמונה - חילופי השלטון במליאה: יו"ר מועצת הנוער יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן וראש העיר משה פדלון מחזיקים במפתח העיר במליאת העירייה. (מימין) מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, מ"מ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק וסגן ראש העיר עופר לוי

 
 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525