אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

תלמידי החטיבות והתיכונים מסיימים השבוע את שנת הלימודים בהרצליה

18/06/2019
תלמידי החטיבות והתיכונים מסיימים השבוע את שנת הלימודים בהרצליה (הגדל)

  

5,992 תלמידי כיתות ז' עד י"ב בהרצליה מסיימים ביום חמישי השבוע, 20.6, את שנת הלימודים תשע"ט ויצאו לחופשת הקיץ. ביניהם 877 תלמידי י"ב. בסוף החודש תסתיים שנת הלימודים במלואה כאשר תלמידי בתי הספר היסודיים והגנים ייצאו גם הם לחופש.

 

בהרצליה פועלים שבעה בתי ספר תיכוניים: תיכון חדש, היובל, הראשונים, אחי"ה, דור, מפתן ארז, הנדסאים.

 

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

השנה רשמה מערכת החינוך העירונית הישגים מרשימים, בהם זכיית תיכון הראשונים בפרס החינוך הארצי,  זכיית חט"ב זאב באות מצוינות של תכנית מארג לפיתוח חינוך המבוסס על ערכי דמוקרטיה והציונות, מקום שני בינ"ל לחטיבת יד גיורא בתחרות רובוטיקה הבינלאומית. מקום שלישי למגמת האמנות של תיכון היובל בתחרות מגמות התיאטרון הטובות בישראל, פרס הצטיינות לתיכון דור על הובלת תהליכי למידה משמעותיים ועוד.

 

לאחרונה גם דווח על עלייה ניכרת במספר הזכאים לבגרות - מ-84.5% בתשע"ז  ל-89.2% בשנת הלימודים תשע"ח. גידול באחוזי המצטיינים מ-17% בתשע"ז ל-18.5% בתשע"ח וצמצום באחוזי הנשירה של תלמידים בשלוש השנים האחרונות אשר מגיע אל מתחת ל-0.9%. כל אלה לצד הגדלה של תקציב החינוך בהרצליה אשר גדל מ-306.9 מיליון ₪ בשנת 2018 ל-320.3 מיליון ₪ בשנת 2019.

 

זו השנה השנייה שעיריית הרצליה מובילה את הטמעת תכנית החינוך הייחודית EACH. התכנית המכוונת מהגיל הרך ועד לתיכון, מבוססת על ארבעה עקרונות מרכזיים - ערכים, אקדמיה, קהילה ומחקר. במסגרת התכנית בין השאר, פתחו התיכונים את שערי מגמות המדעים והאומנויות לכלל תלמידי העיר, ניתן דגש למעורבות קהילתית ואזרחות פעילה, שילוב תושבים בתכנית מנטורים ועוד.

 

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון אמר "ברכות לתלמידי החטיבות והתיכונים שסיימו שנת לימודים עטורת הישגים ולכל אנשי הצוותים החינוכיים על השקעתם ומסירותם. מערכת החינוך העירונית שלנו היא מודל של מצוינות ואיכות".

 

מ"מ וסגנית ראש העיר הממונה על החינוך איה פרישקולניק אמרה "אנו נחושים להוביל את מערכת החינוך העירונית למקום בו חדשנותה, רוח היזמות והאיכות שלה יהוו דוגמה לכל המדינה. אני מודה לכל העוסקים ועסוקות בעשייה הפדגוגית בעיר על עבודתם המסורה ומאחלת הצלחה לתלמידים היוצאים לדרך חדשה".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "חופשה נעימה לתלמידים היוצאים לחופשה. כידוע, עיריית הרצליה מלווה את תלמידי העיר לא רק לאורך  שנת הלימודים אלא גם בחופשה, שבה אנחנו דואגים להציע מגוון פתרונות לבילוי טוב ומעשיר בזמן הרב העומד לרשותם". 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525