אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

תיכון "הראשונים" זכה בפרס החינוך הארצי

18/06/2019
תיכון "הראשונים" זכה בפרס החינוך הארצי (הגדל)

  

במעמד ראשי משרד החינוך מוענק מחר, יום רביעי, פרס החינוך הארצי לשנת תשע"ט לתיכון הראשונים. זהו הפרס היוקרתי ביותר בתחום החינוך שמשרד החינוך מעניק מדי שנה לעשרה בתי ספר על יסודיים מצטיינים.

 

קבלת הפרס היא הוקרה להנהלת ביה"ס ולצוות החינוכי, על פועלם וגאווה למערכת החינוך העירונית אשר מקדמת את עקרונות היזמות, החדשנות והערכיות במסגרת תכנית EACH במוסדות של העיר.  

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

פרס החינוך נקבע עפ"י 14 קריטריונים ובהם למידה משמעותית, קידום תהליכי הוראה למידה והערכה, פיתוח תכניות לימודים בסביבות למידה מגוונות, שיתוף הורים ועוד.

 

ואכן תיכון הראשונים רושם כמה נתונים מרשימים ביותר: למחזור האחרון יש 97.5% זכאות לבגרות, 99% גיוס לצה"ל, 26.1% תעודת בגרות בהצטיינות, 36.7% סיימו בהצלחה מתמטיקה 5 יחידות לימוד, 73% לומדים לפחות מקצוע מדעי אחד (לעומת 37% בתשע"ו).

 

בתיכון פועלות 5 כיתות חינוך מיוחד, 3 כיתות אתגר, 3 כיתות מב"ר, 3 כיתות מחוננים, 3 כיתות נחשון, ו-15 כיתות במסלול רב-תחומי, רימון ועיוני.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "יישר כוח לאנשי הצוות החינוכי בתיכון הראשונים. קבלת הפרס היא הכרה והערכה על העשייה החינוכית המצוינת שמתקיימת בו וביטוי לגישה העירונית שלנו אשר מציבה את החינוך בראש סדר העדיפויות שלנו".

 

מ"מ וסגנית ראש העיר הממונה על החינוך, איה פרישקולניק אמרה: "ברכות לתיכון ולצוות המסור. נמשיך להוביל מדיניות המעודדת יוזמות וחדשנות במוסדות החינוך בעיר תוך שיתוף פעולה עם אנשי החינוך, שהם המפתח להצלחה המשותפת למען דור העתיד".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "המצוינות והמקצועיות של כל אנשי תיכון הראשונים הן מופת של השקעה, איכפתיות וליווי מחזק ומעצים, שגם במשרד החינוך מוקירים. ההישג הוא אות כבוד למערכת החינוך העירונית כולה ולעיר הרצליה".

 


 

תמונה: תלמידי תיכון ואנשי הוראה מתיכון 'הראשונים' יחד עם מנהלי העירייה.
צילום: דוברות העירייה. 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525