אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

אלפים חגגו בהפנינג הגאווה בהרצליה

23/06/2019
אלפים חגגו בהפנינג הגאווה בהרצליה (הגדל)

  

זו הייתה חגיגה סוחפת של גאווה בהרצליה: בהשתתפות מרשימה של למעלה מ-5,000 איש, כולל ילדים, צעירים ומבוגרים, נערך בשבת בפארק הרצליה פיקניק למשפחות גאות, שכלל הפנינג לכל המשפחה עם פינות יצירה, דוכני משחק ועוד.

 

בהמשך נהנו המשתתפים ממופע מסחרר של סטטיק ובן אל תבורי, הנחיה והופעה צבעונית של ציונה פטריוט, טלולה בונט וקימברלי סוואן וכל זה בליווי המקצועי של הדי.ג'יי דניאל מריומה.

 

מדובר באירוע יוצא דופן המהווה נקודת ציון היסטורית, ברמה העירונית ואף הארצית. בשונה מאירועי מצעדי הגאווה - לראשונה העניקה עיר בישראל מקום לכלל משפחות הלהט"ב, לחגוג את חודש הגאווה באווירה משפחתית ומחבקת. 

 

 

 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

יש לציין כי בהרצליה פועלת ועדה לשוויון סובלנות וגאווה בעיר, בהשתתפות חברי הקהילה בעיר, נציגי ציבור תומכים ואנשי מקצוע מכלל התחומים בעירייה.

 

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, שהשתתף בערב אמר לנוכחים הרבים "אנחנו בהרצליה רואים חשיבות בקידום ערכי הסובלנות והשוויון בין כל הקבוצות והמגזרים, כי רק ככה תהיה לנו עיר שנעים לחיות בה, עיר שבה אנשים יתייחסו בכבוד זה לזה ויכירו בזכות של אדם אחר להיות שונה".

 

סגן ראש העיר ומחזיק תיק הסובלנות והגאווה, עופר לוי, אמר "המרדף אחרי שוויון וחברה טובה ומכבדת יותר אינו נגמר אף פעם. אני מאמין כי כל אדם הוא שווה ועלינו לדאוג, לצעוק ולחנך לערך זה".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה דוגלת בעיקרון של 'ואהבת לרעך גם אם הוא לא כמוך' ופועלת על מנת להנחיל בקרב ילדים ומבוגרים את ערכי הסובלנות והקבלה של מי ששונה מהם".


 


 

בתמונה: ראש עיריית הרצליה משה פדלון וסגן ראש העיר ומחזיק תיק הסובלנות והגאווה, עופר לוי עם צמד האמנים סטטיק ובן-אל תבורי.

צילום: דוברות עיריית הרצליה.

 

"" 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525