אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

שבעה תושבים מהרצליה יקבלו החודש את התואר "יקיר העיר 2012"

יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה: "זוהי הבעת תודה והערכה לתושבי העיר על תרומתם"
4/11/2012
שבעה תושבים מהרצליה יקבלו החודש את התואר "יקיר העיר 2012" (הגדל)


כמיטב המסורת, יוענק גם השנה (ביום חמישי, 22/11) התואר "יקיר העיר" הרצליה, לתושבי העיר אשר פעלו בפעילות ציבורית מתמשכת, תרמו במעשיהם תרומה משמעותית לחיי העיר או לקהילה בעשייה ייחודית שהישגיה ורישומה משמעותיים, ופועלם יכול לשמש סמל ומופת לרבים.

 

השנה יקבלו שבעה תושבים את התואר המכובד:

 

מר ראובן ליימונד, על פעילותו בהתנדבות כיו"ר סניף "אילן" בהרצליה, יו"ר סניף אגודת צוות – גימלאי צה"ל, גזבר וחבר הנהלה באגודת הגימלאים ליד מועצת הפועלים בהרצליה וכן על השתתפותו, בהתנדבות, בוועדות שונות בהנהלת העיר.

 

גב' סוניה פוריה, על פעילותה המיוחדת לפתיחה והפעלה של סניף אקי"ם בהרצליה, מעורבותה ופעילותה הרבה לבניית הוסטל "השחר" לדיירים עם עיכוב התפתחותי שכלי.

 

גב' שרה ברנשטיין, על פעילותה ההתנדבותית במסגרת יחידת הבריאות העירונית ושותפות בעשייה לקידום הבריאות בקהילה.

 

מר אליעזר יניב, על פעילותו ההתנדבותית כסגן יו"ר ארגון הגג של ארגוני המתנדבים ועמותת "מתנדבי הרצליה", ושותפותו בפרויקט חלוקת סלי מזון למשפחות במצוקה.

 

מר אברהם דהרי, על פעילותו בהתנדבות למען הקהילה, הקמת המרכז התורני "יד שלום", הנותן מענה ללימודי תורה לילדים, ארגון נופשונים, טיולים ותרומה לנזקקים.

 

מר משה דנגוט, כיהן כיו"ר ועד ההורים בבתי הספר "הרצל" ו"ברנר", חבר בוועד שכונת יד התשעה, פעל לקידום מבנים ציבוריים. משתתף בוועדות העירייה ומשמש יו"ר סניף "אנוש" לנפגעי נפש, פעיל ויוזם קשרים תרבותיים בין קהילת לייפציג והרצליה.

 

מר אליהו הדר, על פעילותו הענפה בהיותו מפקד שירות כיבוי אש והצלה בהרצליה וחינוך דורות של אנשי כיבוי מכל הארץ. היה חבר בוועדת תכנון ובנייה ופעיל בשיפור וקידום זכויות הגימלאים. ערך בהתנדבות סקר מבנים גבוהים בעיר כדי לשפר את הבטיחות בה.

לצורך קביעת הזוכים בתואר הוקמה ועדה ציבורית בראשות סגן ומ"מ ראש העירייה, מר יהונתן יסעור ונציגי הציבור.

ראש עיריית הרצליה גב' יעל גרמן אמרה לאחר הבחירה בזוכים כי: "טקס הענקת אות 'יקיר העיר' הוא הבעת תודה והערכה לתושבי העיר על תרומתם בסיוע לזולת במסירות, באהבה ותוך רצון טוב".

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525