אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

מסיבת חוף לילדים עם צרכים מיוחדים בהרצליה

30/06/2019
מסיבת חוף לילדים עם צרכים מיוחדים בהרצליה (הגדל)

  

עיריית הרצליה ממשיכה לחבק את כלל ילדי העיר וביום רביעי הקרוב, 3.7, תערך מסיבת חוף לילדים עם צרכים מיוחדים, ברחבת חוף המעליות, בחוף הים.

 

במהלך ההפנינג ייהנו הילדים מאוהל ענק, עם שפע של פעילויות ביניהן: קרטינג, מעגל מתופפים, מיני גולף, סדנת קדרות ועוד.

 

באירוע זה תציין העירייה את התחלת התנעת היוזמה של תושבי העיר, אייל קיציס ובני מנשה, להקים מועדון ללימוד גלישה - שישמש את הילדים עם צרכים מיוחדים בעיר.

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אומר "העיר הרצליה חרתה על דגלה שילוב של ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים. המסיבה בחוף הים, כמו גם המועדון המיועד, הם חלק מהעשייה השוטפת שלנו כדי שכל הילדים בעיר ייהנו מתחושת שוויון וסולידריות חברתית".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מציין כי "עיריית הרצליה פועלת לאורך כל השנה על מנת לסייע לילדים עם צרכים מיוחדים ולמשפחותיהם בהתמודדות היומיומית הנדרשת מהם, ובמקביל אנו יוזמים ומעודדים הנגשה ושילוב מכבד בפעילויות העירוניות".

 

אייל קיציס מסר "איזה כיף שהגענו ליום הזה, שהוא שלב ראשון בדרך להקמת המועדון. זאת הזדמנות להגיד תודה לעיריית הרצליה ולראש העיר, שהתאהבו ברעיון ממבט ראשון ועושים הכל כדי להגשים אותו. מחכה כבר לגלוש יחד עם כל הילדים, אבל רק אם הגלים לא גבוהים מדי כי אני לא כזה טוב".

 

בני מנשה ציין "זו הגשמת חלום. ההתגייסות של התושבים והעירייה מרגשת. כל הילדים, עם ובלי צרכים מיוחדים, מוזמנים להצטרף לחלום".

 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525