אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

למעלה משני שליש מתושבי הרצליה מבצעים פעילות ספורטיבית באופן קבוע

כך עולה מסקר מקצועי שנערך עבור עיריית הרצליה. עוד מתברר בסקר: 74% מהתושבים מרוצים משירותי הספורט של העירייה.
25/12/2012
למעלה משני שליש מתושבי הרצליה מבצעים פעילות ספורטיבית באופן קבוע (הגדל)


69% מתושבי הרצליה עוסקים בפעילות ספורטיבית בתדירות של פעם אחת בשבוע או יותר. כך עולה מסקר שנערך ע"י מכון "מאגר מוחות" עבור עיריית הרצליה, ונועד לעמוד על דפוסי הפעילות הספורטיבית של תושבי העיר. שיעור זה גבוה ב-8% מהממוצע הארצי ומהממוצע במדינות האיחוד האירופי. שיעור העוסקים בפעילות ספורטיבית בתדירות של שלוש פעמים ומעלה בשבוע הוא 52%, עלייה של כ-13% לעומת סקר דומה שנערך ב-2004.


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירונינתון חשוב נוסף שמציין הסקר: 74% מתושבי הרצליה מביעים שביעות רצון גבוהה עד גבוהה מאוד משירותי הספורט שמספקת העירייה. זוהי עלייה של 5% לעומת התוצאות שהתקבלו בסקר הקודם.

ענפי הפעילות הפופולאריים ביותר בקרב העוסקים בספורט בהרצליה הינם הליכה (32%), ריצה (14%), חדר כושר (13%) ושחייה (9%). 18% מתושבי העיר מציינים את פארק הרצליה כמוקד עיקרי לפעילותם הספורטיבית, בעוד אחרים מעדיפים לעסוק בספורט ליד הבית (19%), בחדר כושר (15%) ובחוף הים (11%).

בסקר, שהתבצע בטלפון בקרב מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת בעיר, נשאלו התושבים גם לגבי שביעות רצונם ממתקני הספורט, ממגוון ענפי הספורט, משעות הפעילות, מעלות ההשתתפות, מרמת המאמנים והמדריכים, מזמינות המידע שהעירייה מספקת על אירועי ושירותי ספורט ועוד.

יהונתן יסעור, סגן ומ"מ ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט : " הסקר שבוצע נועד לשרת את תוכנית האב היישובית לספורט, המובלת על ידי מחלקת הספורט, לרווחת התושבים. הנתונים מוכיחים כי התכנון הנכון והביצוע האיכותי והמקצועי של מחלקת הספורט בעירייה גרמו ליצירת אורח חיים ספורטיבי ובריא בקרב תושבי הרצליה. אנו גאים בתוצאות הסקר ונמשיך בפעילות על מנת לשמר את ההישג ואף להגדיל אותו, כראוי לעיר המובילה בתחום ".

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525