אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ראש עיריית הרצליה, יעל גרמן, הגישה מכתב התפטרות לשר הפנים

6/01/2013
ראש עיריית הרצליה, יעל גרמן, הגישה מכתב התפטרות לשר הפנים (הגדל)

היום, יום א' 6.1.2013, הגישה ראש עיריית הרצליה, יעל גרמן, את מכתב התפטרותה מתפקידה. ההתפטרות תיכנס לתוקף בתוך 48 שעות ובישיבת המועצה הקרובה, ביום שלישי השבוע, תבחר מועצת העיר את ממלא מקומה, עד לבחירות לרשויות המקומיות, באוקטובר 2013.

בדברי הפרידה לתושבי העיר כתבה יעל גרמן כי "החוק במדינת ישראל מאפשר לי לכהן בתפקיד עד יום השבעתי לכנסת, אך חשבתי שמן הראוי לפנות את מקומי, הן מתוך אחריות אישית כלפיכם, תושבות ותושבי העיר, והן מתוך רצון להקדיש את עצמי למערכת הבחירות החשובה כל כך".

עוד כתבה גרמן "אני עוזבת את העירייה בגאווה, שהצלחנו לקדם את הרצליה לעיר המובילה בכל תחומי החיים: מערכת החינוך שלנו במקום הראשון, מבין הערים הגדולות בישראל, באחוזי הזכאות לבגרות וביכולת לתת מענה לצורכי כל ילד, ובמיוחד לילדים בעלי הצרכים המיוחדים. יצרנו מרכז תרבות שוקק לכל ערי השרון ואנו מובילים בתחומי הנגישות, בריאות התושבים ואיכות החיים. הגענו להישגים אלה תוך ניהול תקציב מאוזן. העירייה פותחת את שנת העבודה 2013 עם תקציב סגור ומאושר, בעודף תקציבי ועם איתנות פיננסית, שזכתה לדירוג האשראי הגבוה ביותר ולפרס ממשרדי האוצר והפנים על ניהול כספי תקין".

בדבריה הדגישה יעל גרמן כי "החשוב מכל הוא שאני משאירה אחרי תרבות שלטונית, הרואה במרכז אתכם, התושבים, ומבטאת שקיפות מלאה ומינהל תקין, כשכל הנבחרים והעובדים רואים את ייעודם במתן שירות".

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525