אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

יהונתן יסעור נבחר ברוב קולות לראש עיריית הרצליה

בישיבה חגיגית נפרדה מועצת עיריית הרצליה מיעל גרמן
9/01/2013
יהונתן יסעור נבחר ברוב קולות לראש עיריית הרצליה (הגדל)


אושר מינוי צביקה הדר לסגן וממלא מקום קבוע בשכר של ראש העירייה. בנוסף לתפקידיו יהיה אחראי גם על תיק הנדסה, קידום הספורט העממי, תנועות הנוער, מועדון הנוער והקונסרבטוריונים ופרויקטים בתחום התרבות במערכת החינוך.

להרצליה יש ראש עיר חדש. בישיבה חגיגית שנערכה ביום שלישי השבוע בחרה מועצת העיר ברוב קולות ביהונתן יסעור לעמוד בראש העירייה. יסעור שימש במשך כ-14 שנה מ"מ וסגן ראש העירייה יעל גרמן, שהודיעה על פרישתה עקב התמודדותה לכנסת.

בשנות כהונתו כמ"מ וסגן ראש העירייה היה יסעור שותף מלא לניהול העיר, להתוויית דרכה ולתכנונם וביצועם של פרויקטים רבים לרווחת התושבים. מדובר בין השאר בפארק הרצליה והספורטק, טיילת החוף, סלילת שבילי אופניים, העצמת נושאי איכות הסביבה והנגשת העיר, פיתוח רחובות וגינות ציבוריות, שיפור התחבורה בעיר ומיצוב הרצליה כעיר המובילה באזור בתחום התרבות. 

יעל גרמן בנאומה סקרה את הישגי העיר בראשותה ואת היותה מובילה בכל המדדים של חינוך, ניהולך תקין, איכות חיים ורווחת התושב והודתה לעובדי העירייה ולחברי המועצה על התמיכה ושיתוף הפעולה מצידם.

בישיבת המועצה הציג יסעור את חזונו להעניק איכות חיים גבוהה ושווה לכל תושבי העיר, ופירט את התחומים שבהם יפעל באופן מיידי: המשך ההשקעה בחינוך, חיזוק הקשר ושיתוף הפעולה עם התושבים, שיפור פני העיר וסביבת המגורים, שדרוג תשתית הרחובות, הכבישים ובמרחב הציבורי, ייעול עבודת העירייה בדגש על השירות לתושב, העצמת תחומים מקדמי שוויון: פנאי וספורט, תרבות ונגישות.

יסעור גם קרא לחברי מועצת העיר להפגין מעורבות ויוזמה כי "יחד ורק יחד נוכל להשיג את המטרות החשובות הניצבות בפנינו, ונוכל לעמוד בכל אתגר". ובפנייה אישית לעובדי העירייה אמר: "אמשיך לראות בכם כוח מקצועי, איכותי ומסור, הפועל ללא לאות לרווחת התושבים. אני משוכנע שבמאמץ משותף, נמשיך להצעיד את העיר להישגים".

יסעור הודה לראש העירייה היוצאת, יעל גרמן, ואמר: "מערכת היחסים החברית שהתקיימה בין ראש העירייה היוצאת יעל גרמן וביני ויחסי האמון וההערכה ההדדיים היו חשובים לי ביותר ואני מודה לה מקרב לב".

מועצת העיר גם אישרה את מינויו של צביקה הדר לסגן וממלא מקום קבוע בשכר של ראש העירייה, שבנוסף לתפקידיו יהיה אחראי בנושאים הבאים: תיק הנדסה, אחריות על קידום הספורט העממי, תנועות הנוער, מועדון הנוער והקונסרבטוריונים, קידום פרויקטים בתחום התרבות (לרבות עידוד קריאה) במערכת החינוך בשיתוף ובתיאום עם סגנית ראש העירייה לחינוך גב' טובה רפאל.


 

בתמונה: מרימית כוסית לאחר הבחירה (משמאל): יחיעם השמשוני מנכ"ל העיריה, ראש העיר היוצאת, יעל גרמן, ראש העיר הנוכחי יהונתו יסעור, וסגניו טובה רפאל וצביקה הדר.

צילום: ג'קי רבינוביץ

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525