אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ראש עיריית הרצליה בדרישה למנכ"ל נתיבי ישראל: הנמיכו את כביש 531

סלילת הכביש, העובר סמוך לשכונת נחלת עדה וגן רש"ל, תפגע באיכות חיי התושבים.
עיריית הרצליה: אם הבקשה לא תיענה, נפנה לביהמ"ש
14/01/2013
ראש עיריית הרצליה בדרישה למנכ"ל נתיבי ישראל: הנמיכו את כביש 531 (הגדל)


ראש עיריית הרצליה, מר יהונתן יסעור, הוציא מכתב למנכ"ל חברת נתיבי ישראל ובו הביע תרעומת על החלטת החברה שלא לשקע את כביש 531 בקטע העובר בסמוך לשכונות נחלת עדה וגן רש"ל.


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני


  

כביש 531 הינו הוא כביש רוחב ראשי, העובר בין הערים כפר סבא, רעננה והרצליה ומיועד לחבר בין כביש 6 דרך ערים אלו לנתיבי איילון. באזור הרצליה עובר הכביש בסמוך לשתי שכונות מגורים: נחלת עדה וגן רש"ל. על מנת לשמור על איכות חייהם של תושבי שכונות אלו ולמנוע פגיעה שלל רעש נדרש פתרון אקוסטי, שניתן להשיגו באמצעות שיקוע הכביש.

במשך שנים מלווה העירייה את תושבי האזור במאבקם מול נתיבי ישראל במציאת פתרונות לבעיית הרעש שייצור הכביש. במכתבו למנכ"ל החברה, כתב יהונתן יסעור: "סלילת כביש 531 תביא להתפתחות האזור בו עובר הכביש ובנייני מגורים רבים מתוכננים משני צידיו. שיקוע הכביש הוא תרומה מחויבת למען הדורות הבאים אשר ידורו בכפיפה איתו, מה גם שקיימת היתכנות תכנונית לביצוע השיקוע".

יסעור הוסיף כי "אני פונה אליך עוד לפני שאישרתם את התכנון המפורט לביצוע, בדרישה לשנות החלטתכם ולהוביל מהלך של שיקוע הכביש. אנא תשובתך הדחופה, על מנת שנוכל לשקול את המשך צעדינו, לרבות פנייה לערכאות".

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525