אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הונחה אבן הפינה לכביש 531

בטקס אמר ראש העירייה, יהונתן יסעור: "זהו כביש חשוב ומשמעותי, שיפחית את עומס התנועה בעיר, אך עלול לפגוע באיכות חייהם של תושבים שגרים סמוך לתוואי שלו"
15/01/2013
הונחה אבן הפינה לכביש 531 (הגדל)

 

ביום שני, 14.1, נערך טקס הנחת אבן הפינה לכביש 531 שיחבר בין ערי השרון לכביש 6 ונתיבי איילון. הטקס נערך במעמד שר התחבורה מר ישראל כץ, ראש עיריית הרצליה מר יהונתן יסעור, מנכ"ל נתיבי ישראל שי ברס ועוד.


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 

יהונתן יסעור, ראש עיריית הרצליה, אמר: "מדובר בכביש חשוב ומשמעותי, שישפר לאין ערוך את הנגישות של ערי השרון ליתר חלקי הארץ ויפחית את עומס התנועה של כלי רכב הנכנסים כיום אל תוך העיר. אלא, שיחד עם זאת, הוא עלול לפגוע באיכות החיים של חלק מהתושבים שגרים בסמוך לתוואי הכביש". יסעור הדגיש כי "עיריית הרצליה תפעל על מנת שיתבצע מיגון אקוסטי ושיקוע של הכביש כדי למנוע את מטרד הרעש".


קראו גם:
ראש עיריית הרצליה בדרישה למנכ"ל נתיבי ישראל: הנמיכו את כביש


״השרון, כפי שאתם מכירים אותו כאוסף של דרכים שחברו להם יחדיו, כבר לא ייראה אותו הדבר", אמר שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים ישראל כ"ץ, "פרויקט 531 עבר את נקודת האל-חזור, בדרכו להפוך לעורק התנועה הראשי של ערי השרון. היום אנו מחברים קטעי עבודה ומכרזים שונים לפרויקט אחד שלם, בתום שנה אינטנסיבית של התנעת מכלולי עבודה והוצאה לפועל של מכרזים, בהיקף של מיליארדי שקלים".

בעקבות דבריו של יסעור, ביקש שר התחבורה ממנכ"ל נתיבי ישראל, שי ברס, להיענות לבקשת עיריית הרצליה ולתאם פגישה בנושא.

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525