אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ערב חגיגי לרגל הפתיחה המחודשת של הספרייה העירונית בהרצליה

הספרייה, שעברה שיפוץ פנימי וחיצוני, הונגשה עבור בעלי מוגבלות עם מעלית ומערכת שמע ללקויי שמיעה,
תיחנך ביום ראשון, 27/1, בנוכחות רה"ע ובהשתתפות הסופר מאיר שלו.
21/01/2013
ערב חגיגי לרגל הפתיחה המחודשת  של הספרייה העירונית בהרצליה (הגדל)


ראש העירייה, יהונתן יסעור: "זהו יום חג לכל אוהבי הקריאה, שעד עכשיו לא יכלו ליהנות משפע האוצרות של הספרייה שלנו".


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני
הקוראים הנאמנים של הספרייה העירונית בהרצליה המתינו חמישה חודשים ליום הזה. שיפוצים מאסיביים שנעשו בספרייה, ובמיוחד התקנת מעלית שתאפשר גם למתקשים בהליכה להגיע אליה, הביאו לסגירת שעריה.

עכשיו היא שוב פתוחה. יפה ומזמינה את הבאים לשקוע בקריאת ספר או בחיפוש בעמדת המחשב, להשתתף בהרצאות ובמפגשי סופרים שיתקיימו בה. זאת נוסף להשאלת ספרים ןלקבלת שירות מהרצלידע - מרכז המידע הקהילתי. ביום ראשון בערב, במעמד ראש העירייה, יהונתן יסעור, היא תיחנך באופן רשמי. בערב ידבר הסופר מאיר שלו על ספרו "יונה ונער" ועל הפיכתו להצגה.

השינוי שעברה הספרייה בולט כבר בחוץ, שכן המעלית שהותקנה היא חיצונית ומאפשרת כניסה מרחוב סוקולוב. גם בתוך הספרייה בוצע שינוי פנימי: הוחלפו שטיחים, נצבעו הקירות, נבנו שירותי נכים, נבנה חלל זכוכית שישמש לעיון ולאירועים, חודש והוחלף ריהוט, נוספו עמדות מחשב לשירות הקהל, רשת האינטרנט האלחוטית שודרגה ועוד. כדי להפוך את הספרייה לנגישה עוד יותר ולא רק למוגבלי הליכה, בנוסף למעלית הותקנה בה גם מערכת שמע ללקויי שמיעה.

יהונתן יסעור, ראש עיריית הרצליה: "מדובר במהלך נוסף בתוכנית אסטרטגית להפיכת הרצליה לעיר נגישה לכל אדם. זהו יום חג לכל אוהבי הקריאה, שעד עכשיו לא יכלו ליהנות משפע האוצרות של הספרייה שלנו".


 


 


תמונות של הספרייה המחודשת
צילומים: ג'קי רבינוביץ

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525