אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה על כף ידך - עכשיו האפליקציה

היישום מאפשר לתושבים להגיע בהיקש מיידי למוקד העירוני, להתעדכן על אירועים בעיר וגם לשלם חשבונות. האפליקציה הינה ללא תשלום.
21/01/2013
הרצליה על כף ידך - עכשיו האפליקציה (הגדל)


יהונתן יסעור, ראש עיריית הרצליה: "מעכשיו הקשר בין התושבים לעירייה נוח, מהיר ויעיל הרבה יותר".


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני
נתקלת במפגע ורוצה לדווח על כך מיד למוקד העירוני, כולל תמונה, שתבהיר איפה בדיוק זה ממוקם? נמצא ברחוב ומחפש נקודת עניין? מעכשיו כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאפליקציה של עיריית הרצליה בסמארטפון ובתוך שניות המערכת מאתרת את המיקום של המפגע, נקודת העניין שחיפשת מופיעה ועוד.

השיפורים הללו בקשר עם העירייה מתאפשרים בעקבות יישום אפליקציה, חינמית לתושבי העיר, שיחידת מערכות המידע והמחשוב בעיריית הרצליה השלימה בימים אלו לקשר עם התושבים בסמארטפונים. 
 
נוסף על האפשרות לדווח ONLINE על מפגעים, המערכת כוללת גם: הודעות שוטפות ועדכונים מהאתר העירוני (כגון פעילויות תרבות, הודעות מוקד וכדו'), מציאת נקודות עניין מתוך שכבות המיפוי העירוני (GIS ), תשלום חשבונות ארנונה וחינוך (ממשק לטלאול), יצירת קשר טלפוני לאגפי העירייה (כפי שמפורסם באתר העירוני) ועוד.

ראש עיריית הרצליה, יהונתן יסעור: "כעת, עם הכנסת הטכנולוגיה החדשה לשימוש, יהיה הקשר בין התושבים לעירייה נוח, מיידי ויעיל הרבה יותר".יסעור הדגיש כי "למערכת יש ערך מוסף בעיתות חירום בהן נידרש מענה מיידי לתושב ובשיפור הקשר בין העירייה והתושבים".


התקנת האפליקציה היא פשוטה ותתבצע לפי ההוראות הבאות: בטלפונים מסוג אנדרואיד: יש להיכנס לחנות האפליקציות (google apps), בחיפוש להקיש "עיריית הרצליה". מופיעה האפליקציה החינמית בשם "עיריית הרצליה" עם סמל העירייה ולציידו הכיתוב groboot. יש להקיש על "הורד והתקן" ולאחר מכן "המשך לקנות".

בטלפונים מסוג IPHONE יש להיכנס לחנות האפליקציות App Store , בחיפוש להקיש "עיריית הרצליה" ואז מופיעה האפליקציה החינמית בשם "עיריית הרצליה" עם סמל העירייה.

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525