אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ראש עיריית הרצליה, יהונתן יסעור, החליט להאריך את תקופת העסקת הסייעות המתגברות בגני ילדי גיל 3

החליט להאריך את תקופת העסקת הסייעות הנוספות בגני טרום-טרום חובה, עד סוף השנה
13/02/2013
ראש עיריית הרצליה, יהונתן יסעור, החליט להאריך את תקופת העסקת הסייעות המתגברות בגני ילדי גיל 3 (הגדל)


כידוע, עם פתיחת גני הילדים לבני השלוש בעיר, החליטה עיריית הרצליה, בצעד תקדימי, על הוספת סייעת מתגברת לכל גן, בנוסף לצוות הקיים. 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני
בזמנו, הוחלט כי התוספת תהיה למשך חצי שנה בלבד. כעת, משנבחנה התאקלמות הילדים בגנים, החליט ראש העירייה כי למרות ההסתגלות המוצלחת בגן, יש להמשיך ולהעניק לילדים השגחה צמודה ואישית ככל שניתן, ועל כן הודיע כי העירייה תממן המשך העסקת סייעות מתגברות נספות ב- 30 גנים בהם מעל ל- 23 ילדים, עד סוף שנת הלימודים.

לדברי ראש עיריית הרצליה יהונתן יסעור: ההחלטה להשקיע בגני הילדים בני ה-3 הינה חלק מתפיסת עולמי בנושא החינוך לגיל הרך. אני מאמין בחשיבות הגדולה והמכרעת של שנות החינוך הראשונות של הילדים, ולכן רואה צורך בהשקעה עירונית משמעותית דווקא בגילאים אלו.

יסעור מדגיש כי "חשוב לי הצד החברתי של הנושא המאפשר להורים לצאת בלב שקט ולהשתלב בשוק העבודה. העירייה בראשותי מתכוונת לפתוח בשנה הקרובה את פרוייקט מעונות היום המסובסדים לפעוטות החל מגיל חצי שנה ולבנות ארבעה גני ילדים חדשים, נוסף ל- 102 הגנים הקיימים על מנת שלכל ילד בעיר תהיה מסגרת חינוכית זמינה".

ההשקעה העירונית בהמשך העסקת הסייעות עומדת על כ- 600 אלף ₪.

במסגרת החלטת ועדת טרכטנברג, השנה הצטרפו לראשונה בני השלוש לגני הילדים העירוניים. למרות שהעירייה קיבלה טווח של עד 3 שנים להשלמת בניית הגנים, בחרה עיריית הרצליה לצאת במהלך לוגיסטי מורכב ולספק כבר השנה 16 גני ילדים חדשים המהווים מסגרת לימוד עירוני חינם עבור בני גילאי 3. השקעת העירייה בגנים הללו עמדה על כ- 16 מיליון ₪.

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525