אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"כך הבאנו 35 מיליון חברים לפייסבוק של ברק אובמה"

קתי רוז גליקמן, יועצת המדיה הדיגיטלית של נשיא ארה"ב,
בכנס נשים מעצבות מדיניות - 'בוחרות להשפיע'
4/03/2013
"כך הבאנו 35 מיליון חברים לפייסבוק של ברק אובמה" (הגדל)


מאות הגיע לכנס שערכה עיריית הרצליה שפתח את אירועי 'חודש האישה' 2013.

יהונתן יסעור, רה"ע: "הרשויות המקומיות הן גורם משמעותי ביותר בחיי תושב, לעיתים אף יותר מהשלטון המרכזי".

 

 צפו בתמונות מכנס הרצליה לנשים ←מאות נשים, וגם לא מעט גברים, השתתפו ביום ראשון השבוע בכנס "נשים מעצבות מדיניות שערכה עיריית הרצליה במסגרת חודש האישה בעיר, המתקיים לאורך חודש מרץ. זו השנה השישית שהכנס נערך, והשנה הוא הוקדש לנושא "בוחרות להשפיע - מבחירות ארציות לבחירות ברשויות המקומיות". 


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני
במסגרת הכנס, נשאה דברים גב' קתי רוז גליקמן, מנהלת אזורית של המדיה הדיגיטלית במערכת הבחירות של נשיא ארה"ב ברק אובמה, ותיארה את התרומה המשמעותית שהייתה למדיה החדשה במערכת הבחירות בארה"ב, כאשר פעולות שונות התאפשרו רק בזכות המהירות והנגישות של הפייסבוק, הטוויטר והאס.אם.אס.

ד"ר מינה צמח, מנהלת מכון המחקר "דחף", הציגה סקר שערכה עבור עיריית הרצליה לרגל חודש האישה ומצא כי רוב התושבים חושבים שהבחירות לכנסת משפיעות יותר מהבחירות המקומיות וכי רוב המשיבים "מאשימים" את הנשים בכך שיש מעט נשים בין ראשי הערים.

העיתונאית איילה חסון, שהנחתה את הכנס, ניהלה דיון בנושא הרשת החברתית עם גב' טל יעקובוביץ-שגב, מנכ"לית בן-חורין-אלכסנדרוביץ אסטרטגיה שיווקית, גב' רבקה פאלוך, יועצת אסטרטגית לשעבר לרה"מ אריאל שרון לנושאי דת, וגב' אימי עירון, מנכ"לית סלונה, אתר אינטרנט לנשים. הדוברות וגם המשתתפים באולם לא יכלו להתעלם מאירועי האקטואליה ומהר מאוד גלש הדיון לנושא השוויון בנטל.

בהמשך התקיים דיון על הבחירות שהיו ומקומן של הנשים בהן, בהשתתפות ח"כ סופה לנדבר, השרה לקליטת עלייה, הליכוד ביתנו, ח"כ יעל גרמן, יש עתיד, ח"כ זהבה גלאון, יו"ר מרצ והח"כ לשעבר רחל אדטו.

יהונתן יסעור, ראש עיריית הרצליה, שאירח את הכנס התייחס בדבריו לבחירות הארציות שהיו ולבחירות המקומיות הצפויות בעוד כשמונה חודשים, ואמר "הרשויות המקומיות הן גורם משמעותי ביותר בחיי תושב, לעיתים אף יותר מהשלטון המרכזי. בידיכם, התושבים, לעצב את הנהגת העיר אותה אתם רוצים".

הכנס "נשים מעצבות מדיניות" פתח את אירועי חודש האשה בהרצליה, שבמסגרתו יתקיימו בעיר מגוון אירועים, בהם תערוכת נערות יוצרות, ערב בריאות האישה, אירועי תיאטרון וקולנוע בסימן נשים ועוד.


תמונה: רה"ע יהונתן יסעור עם קתי רוז גליקמן
צילום: תומר רבינוביץ

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525