אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה הודיעה על הפסקת תמיכתה הכספית בתיאטרון אנסמבל הרצליה

לאורך כל שנות פעילותו תמכה העירייה בתיאטרון בסכום של למעלה מ-35 מיליון ש"ח. הגירעון המצטבר וכישלונה של תוכנית ההבראה - אינם מאפשרים המשך התמיכה.
3/04/2013
עיריית הרצליה הודיעה על הפסקת תמיכתה הכספית בתיאטרון אנסמבל הרצליה (הגדל)


עיריית הרצליה הודיעה כי היא מפסיקה את תמיכתה הכספית בפעילות אנסמבל תיאטרון הרצליה. לאורך כל שנות פעילותו, תמכה העירייה בתיאטרון בסכום של למעלה מ-35 מיליון ₪, אולם הגירעון המצטבר וכישלונה של תוכנית ההבראה - אינם מאפשרים המשך התמיכה. העירייה הודיעה על החלטתה למנכ"ל והמנהל האמנותי של האנסמבל, מר עודד קוטלר ולדירקטוריון העמותה. 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני
תיאטרון אנסמבל הרצליה נוסד בשנת 2000, ביוזמתם של השחקנים חנה מרון, ליאורה ריבלין וגדליה בסר, שהיה למנהלו האמנותי הראשון של התיאטרון. עיריית הרצליה תמכה בתיאטרון האנסמבל, לאורך כל השנים, בסכום של בין 3 ל- 3.5 מליון ש"ח, בכל שנה.

בשנת 2010 תיקצבה העירייה סכום של מיליון ש"ח נוספים לתקציב הקיים, לצורך יישום תוכנית הבראה ובשנת 2012 תוקצבו עוד מליון וחצי ש"ח על מנת לכסות את גירעון התיאטרון. הגרעון המצטבר של האנסמבל עומד כיום על כמיליון ש"ח. עיריית הרצליה הודיעה כי בכוונתה לטפל בכל חובות התיאטרון ובהחזרים לקהל המנויים.

בכוונת עיריית הרצליה להמשיך ולהפעיל את בניין האנסמבל ("בית האזרח") כאכסניה למגוון מופעי תרבות והצגות של אמנים ותיאטראות, מכל רחבי הארץ.

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525