אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

בניין אנסמבל הרצליה כאכסניה ליוצרים צעירים

ראש עיריית הרצליה הקים צוות ייעודי לבחינת הפעלת בניין אנסמבל הרצליה כאכסניה ליוצרים צעירים
9/04/2013
בניין אנסמבל הרצליה כאכסניה ליוצרים צעירים (הגדל)

 

עיריית הרצליה מתכוונת להמשיך ולהפעיל את בניין האנסמבל, "בית האזרח", כאכסניה למגוון מופעי תרבות והצגות של אמנים צעירים  ותיאטראות יוצרים.


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני
בהמשך להודעת עיריית הרצליה על הפסקת תמיכתה הכספית בפעילות אנסמבל הרצליה, הודיע ראש העירייה, יהונתן יסעור, על הקמת צוות ייעודי לבחינת המשך הפעילות התרבותית בבניין האנסמבל, "בית האזרח", במרכז העיר הרצליה.

לדברי יהונתן יסעור: "נושא התרבות בעיר הרצליה עומד גבוה בסולם העדיפויות כאשר ההשקעה העירונית בפעילויות של תיאטרון, מוסיקה ומופעי תרבות הינה מהגבוהות בישראל. כנגזרת של החזון למימוש הרצליה כעיר עם איכות חיים גבוהה, לכל תושביה, אני מאמין כי נוכל להנגיש את התרבות גם לצעירים ונוער ומאחר ויש בעירנו קבוצה גדולה של יוצרים צעירים המשוועים לקבל במה אשר אינה ניתנת להם במסגרות אחרות - אנו ניפעל לקידום הנושא למענם ולמען כל שוחרי התרבות בעיר".


יסעור הדגיש כי הוא רוצה לראות בעיר תרבות מקומית צעירה, ביקורתית ואיכותית.מחר, יום רביעי, ייפגש ראש העיר יסעור עם נציגי משרד התרבות ויציג בפניהם את תוכניותיו להפעלת האולם.

כזכור, לאורך כל שנות פעילותו, תמכה העירייה באנסמבל בסכום של למעלה מ-40  מיליון ₪, אולם הגירעון המצטבר וכישלונותיהן החוזרים של  תוכניות ההבראה - לא אפשרו המשך התמיכה.

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525