אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

65% הנחה באימוני הספורט במתקנים העירוניים

ביוזמת העירייה, יוכלו תושבי העיר העוסקים בספורט עממי להתאמן באולמות
ובמתקני הספורט העירוניים וליהנות מהנחה ניכרת
9/04/2013
65% הנחה באימוני הספורט במתקנים העירוניים (הגדל)

רוצים להתאמן? לשמור על כושר? מעכשיו תוכלו לעשות זאת במחיר הרבה יותר זול. בעקבות יוזמה חדשה של עיריית הרצליה, יוכלו תושבי העיר להתאמן באולמות ובמתקני הספורט העירוניים וליהנות מתעריף הנמוך בלמעלה מ- 65 אחוזים בהשוואה לזה שהיה נהוג עד כה.


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני
כך לדוגמה, עלות השימוש באולם תעמוד על 90-150 שקלים בלבד ליחידת אימון בת שעה וחצי.

במשך שנים נקבע תעריף השימוש באולמות ובמתקנים בהתאם לעלויות התפעול. אלא שתמחור זה, כך התברר מתלונות תושבים, היה יקר וגרם לשיעור השתתפות נמוך בפעילויות ספורט עממי במתקנים העירוניים. עכשיו, מקווים בעירייה, כי ההוזלה תביא הרבה שוחרי בריאות וספורט למתקנים.
 

ראש עיריית הרצליה, יהונתן יסעור: "ההחלטה על ההוזלה היא חלק מחזון ומדיניות העירייה, הפועלת להרחבת מעגל העוסקים בספורט עממי בעיר, ומציעה מגוון חוגים וסדנאות ברחבי העיר. כך למשל החל החודש פרויקט "נעים בעיר", המציע פעילויות ספורט בפארקים ובחוף לאורך האביב והקיץ, בהנחיית מדריכים מקצועיים, ללא כל תשלום".

יסעור מוסיף: "היוזמה הינה חלק מפעולותיה של עיריית הרצליה לעידוד התושבים כדי שיהפכו את הפעילות הספורטיבית לחלק משגרתם יומם. הרצליה היא עיר מקדמת בריאות ופעילות ספורטיבית היא מרכיב חשוב בכך".

סגן ומ"מ ראש העיר, צביקה הדר, הממונה על תחום הספורט העממי בעיר: "עיסוק קבוע בספורט תורם לאיכות החיים, לבריאות ולשמחת החיים. עתה, משהפחתנו את התעריפים אני מאמין כי כלל תושבי העיר יוכלו ליהנות מאולמות הספורט". 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525