אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה מארחת את אליפות העולם בשחייה לבתי ספר

יהונתן יסעור, ראש העירייה: "התחרויות הן אירוע תרבותי וחברתי, ולא רק ספורטיבי. בני הנוער לומדים בהן להכיר ולכבד את האחר ואת תרבותו"
9/04/2013
הרצליה מארחת את אליפות העולם בשחייה לבתי ספר (הגדל)


באווירה חגיגית ומרשימה נפתחו השבוע בהרצליה תחרויות אליפות העולם בשחייה לבתי הספר, שאותן מארחת העיר.


 


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני
כ- 200 שחיינים בגילאי 14-17. מ11 מדינות צעדו עם דגלי מדינותיהם, כאשר תזמורת הקונסרבטוריון מצעידה אותם בקצב המארש. בהמשך התקיימו הופעות מרהיבות של מתעמלות "בני הרצליה" ולהקת המחול "שבעת הכוכבים".

תחרויות השחייה מתקיימות כבר 40 שנה ברחבי העולם, והשנה הן מתקיימות בישראל. התחרויות מתקיימות במשך יומיים, ב-9-10.4.

המדינות המשתתפות בתחרויות הן: ברזיל, סין, צרפת, גרמניה, הונגריה, הודו, הולנד, פולין, בלגיה, ישראל וטורקיה.

את המשלחת הישראלית ייצגו תלמידי בתי הספר מקיף עומר ומקיף קריית ביאליק בקטגוריה לבנים, וכן בתי הספר מכבים רעות במודיעין והיובל הרצליה בקטגוריה לבנות.
כמו כן, במסגרת אליפות העולם מתקיים מקצה גם לנבחרות תלמידים ארציות. בקטגוריה זו ייצגו את ישראל שחיינים ושחייניות שנבחרו על ידי איגוד השחייה.

יהונתן יסעור, ראש העיר המארחת, הביע את הערכתו למפעל הספורטיבי ואמר: "התחרויות הן אירוע תרבותי וחברתי, ולא רק ספורטיבי. במפגשים הללו בני הנוער לומדים להכיר ולכבד את האחר ואת תרבותו".

אליפות העולם לשחייה מתקיימת ע"י עיריית הרצליה, המחלקה לספורט ובני הרצליה,.בשיתוף משרד החינוך ובסיוע של התאחדות הספורט לבתי הספר, מכון וינגייט ואיגוד השחייה.

 תמונה ראשית: ראש העירייה יהונתן יסעור עם סטליוס דסקאלאקיס, נציג הנהלת ההתאחדות הבינ"ל לספורט בי"ס, עם שחייני הולנד בטקס פתיחת אליפות

תמונה 2: ראש העירייה יהונתן יסעור עם סטליוס דסקאלאקיס, נציג הנהלת ההתאחדות הבינ"ל לספורט בי"ס , עם שחייני טורקיה בטקס פתיחת אליפות.


צילום: ג'קי רבינוביץ

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525