אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

שלושה דורות של בוגרים

15/04/2013
שלושה דורות של בוגרים (הגדל)


הרבה חיוכים, חיבוקים וגם דמעות פה ושם נראו בפתיחת תערוכת 25 המחזורים הראשונים של בית הספר העממי הרצליה, שהיה ביה"ס הראשון בעיר ומאוחר יותר נקרא בי"ס ויצמן.

 


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני


 


בין הבוגרים הרבים שהגיעו לפתיחת התערוכה בבית ראשונים היו המשוררת והפזמונאית לאה נאור, נעמי איילון ציז'יק, שמשפחתה התגוררה במקום שבו נמצא היום בית ראשונים וכן משפחות שמספר דורות בהן למדו בבית הספר. כך לדוגמה הגיעו שולמית פת-שריג, שלמדה במחזור ח' ובהמשך לימדה בביה"ס, בתה אפרת אלמוג, שלמדה וגם מלמדת בבי"ס ויצמן, והנכדה גל אלמוג שלמדה גם היא בביה"ס.

ראש העירייה, יהונתן יסעור, שהשתתף בטקס הפתיחה, הביע את הערכתו למאמץ שנדרש כדי לאתר את התמונות והוסיף: "המאמץ האדיר הזה השתלם, כי בזכותו יש לנו תמונות יפות של הנערות והנערים מימיה הראשונים של הרצליה, עם החלומות והאידיאלים של אז. אותם נערות ונערים שהם בעצם היסוד האיתן שהוביל את התפתחות העיר".תמונה ראשית - ראש העירייה יהונתן יסעור עם שלושה דורות שלמדו בביה"ס.
מימין: שולמית פת-שריג, אפרת אלמוג והנכדה גל אלמוג.

תמונה משנית - ראש עיריית הרצליה, יהונתן יסעור, עם נעמי איילון צ'יז'יק, מבוגרי ביה"ס

צילום: ג'קי רבינוביץ

 


צילום: חדשות ערוץ HOT

 


 

 הזמנה לתערוכה

את התערוכה אצר ד"ר מרדכי נאור והיא מוצגת בגינת מוזיאון בית ראשונים, רח' הנדיב 8 הרצליה, בימי א'-ה' (כולל יום העצמאות) בין השעות 10:00 עד 13:00. התערוכה תיסגר ב-23.4.

 


 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525